Garbelotto

Opis produktu – Garbelotto

Garbelotto to połączenie ekskluzywnych podłóg drewnianych z najbardziej wyrafinowanymi, niezwykle wykończonymi powierzchni. Te unikatowe produkty od 1950 roku produkowane są we Włoszech przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Filozofia firmy jest oparta na symbiozie sztuki, mody oraz technologii okraszonej ekskluzywnością drewna. Wszystkie produkty marki Garbelotto wyprodukowane są wyłącznie z wyselekcjonowanych materiałów i są wolne od szkodliwych emisji.

Każda podłoga firmy Garbelotto została zaprojektowana przez włoskich architektów wnętrz w specjalistycznym laboratorium, a następnie poddana surowej ocenie jakościowej przez techników. Zadaniem projektantów podłóg jest wydobycie jak najwięcej cech naturalnego drewna i nieznanych dotąd doznań dotykowych tworząc nowe, oryginalne sposoby obróbki powierzchni. Niektóre deski, mimo posiadania nowoczesnych maszyn do ich obróbki są nadal wykańczane w sposób ręczny przez pracowników.

Otwarcie kolejnej fabryki w 2003 roku i jej ukierunkowanie na produkty innowacyjne pozwoliło poszerzyć ofertę do niespotykanych u innych producentów rozmiarów. Nieograniczone wręcz możliwości produkcyjne i technologiczne pozwalają na stworzenie dowolnej, wymyślonej przez Klienta deski. Garbelotto posiada w swojej ofercie podłogi lite oraz dwu lub trójwarstwowe.

Seria Glossy to deski pokryte opatentowanym lakierem na bazie wody o bardzo wysokiej połyskliwości. Podłogi te charakteryzują się doskonałą trwałością (klasa 4 – ścieranie w klasyfikacji UNI 9115), prostym czyszczeniem i konserwacją. Lakier ten jest możliwy do wykonania na każdej desce wyprodukowanej w zakładach Garbelotto. Produkt posiada minimalną czterostronną fazę.

Vintage Glamour to deski o innowacyjnej obróbce powierzchni, które są określane jako idealne połączenie stylu vintage i modernistycznego. Podłogi w tej serii są strugane lub cięte, a następnie barwione w kolorze metalicznego srebra. Całość pokryta jest połyskującym lakierem na bazie wody, który charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Deski są dostarczane w mixie szerokości i długości z minimalną fazą czterostronną co potęguje niesamowity efekt wizualny położonej już podłogi.

Antique to seria desek warstwowych, która pozwoli Klientowi stworzyć w pomieszczeniu antyczny klimat. Podłogi z wiązu i dębu wykańczane są w sposób ręczny, a następnie olejowane przy użyciu naturalnych wosków. Produkt dostarczany jest w różnej szerokości jak i długości.

Oferta na sprzedaż i montaż desek Garbelotto

Wzory i rodzaje desek mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt jak i na usługę.

Superparkiet poleca również produkty podobne:

Garbelotto Logo
Garbelotto Warszawa
Zobacz nasze realizacje
Zamów bezpłatną wycenę