Deski ter Hürne

Ter Hürne to firma rodzinna, która od 1959r. – od momentu otwarcia fabryki w Südlohn w zachodnich Niemczech –  z powodzeniem rozwija się na rynku podłóg drewnianych i laminowanych. Produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, oryginalnymi kolorami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki temu podłogi drewniane ter Hürne są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Deski trójwarstwowe charakteryzują się niewielką, najczęściej 13mm grubością, interesującą szerokością od 162 do 200mm i znaczną długością wynoszącą od 2000 do 2390mm. Deski warstwowe nie generują znacznych strat ciepła dlatego mogą być z powodzeniem stosowane na wodnych systemach ogrzewania podłogowego.

W zależności od dekoru deski pokryte są w procesie produkcji lakierem lub naturalnym olejem. Dzięki opatentowanemu zamkowi Click-itEasy, oprócz standardowego sposobu instalacji „na klej” istnieje możliwość montażu desek metodą bezklejową przy wykorzystaniu specjalnego podkładu.

Oryginalnym pomysłem producenta jest podział produktów na cztery kategorie kolorystyczne. Dzięki temu systemowi możemy szybko i intuicyjnie znaleźć podłogę idealnie dopasowaną do naszych oczekiwań.

Pure Collection

Kolekcja Pure to jasne i bardzo jasne podłogi drewniane.

Bright Collection

Bright to grupa podłóg dostępnych w barwach naturalnych dla drewna.

Sensual Collection

Snesual to kolekcja desek podłogowych w ciepłych, brązowych kolorach.

Straight Collection

Kolekcja Straight zawiera deski w ciemnym i bardzo ciemnym kolorze.

Podłogi ter Hürne są również sklasyfikowane wg selekcji drewna od desek wyselekcjonowanych do podłóg rustykalnych – o dużym natężeniu cech drewna (biel krawędziowa, sęki, duża wzorzystość, błyszcz).

Produkty ter Hürne objęte są 30-letnią gwarancją dla inwestycji użytku prywatnego.

Odwiedź nasze salony podłóg

Nasi specjaliści pomogą znaleźć dla Ciebie odpowiednią podłogę. Zapraszamy do naszych salonów podłóg zlokalizowanych w Warszawie. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt jak i na usługę.

Zobacz podłogi w naszych salonach w Warszawie
ter Hürne logo
Zobacz aktualne promocje
ter Hürne

Produkty powiązane