ter Hürne

Opis produktu – ter Hürne

Ter Hürne to rodzinna niemiecka firma, która z powodzeniem rozwija się na rynku podłóg drewnianych i laminowanych od ponad 50 lat. Produkty ter Hürne charakteryzują się wysoką jakością oraz oryginalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami. Produkt jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów oraz ich indywidualizmowi i unikalności jaką oczekują od produktu. W swoim działaniu firma kieruje się wysoką selekcją naturalnego drewna, tworzeniem innowacyjnych rozwiązań oraz pasją i miłością do drewna.

Kolekcja podłóg drewnianych podzielona została na cztery kategorie kolorystyczne, o różnej charakterystyce. System ten pozwala szybko i intuicyjnie znaleźć odpowiednią dla nas podłogę. Są to kolekcje:

  • Pure Collection (jasne i świeże) – seria dedykowana dla ludzi o szerokim poglądzie na świat. Delikatne kolory, odzwierciedlają ich tęsknotę za powietrzem i przestrzenią, dając poczucie przejrzystości i funkcjonalności pomieszczeń. To drewniane podłogi wykonane z drewna dębu i jesionu, poddane procesowi bielenia. Deski szczotkowane, dzięki czemu rysunek drewna jest jeszcze lepiej widoczny.
  • Bright Collection (beżowobrązowe i przyjazne) – kolekcja dla ludzi aktywnych, pełnych energii. Ta szeroka kolekcja jest najbardziej naturalna. Seria zawiera przyjazne, naturalne kolory, przywodzące na myśl słoneczne dni z przyjaciółmi.
  • Sensual Collection (czerwonobrązowe i ciepłe) – zmysłowa i romantyczna kolekcja, która łączy harmonijne rozwiązania i emocjonalne akcenty. Seria zawiera ciepłe barwy, rozpoczynając od delikatnej czerwieni po ciepłe brązy.
  • Straight Collection (ciemne i silne) – klasyczna prosta kolekcja desek drewnianych. Nadaje wnętrzu wyrafinowany styl, dzięki ciemnemu i bogatemu rysunkowi drewna. Piękne podłogi podkreślają wyrazistość i dominację.

Deski trójwarstwowe dostępne są w wersjach 1-lamelowej i 3-lamelowej w zależności od wzoru. Produkowane elementy drewniane świetnie sprawdzą się na ogrzewaniu podłogowym ze względu na swoją grubość, która w zależności od wzoru wynosi od  11 do 15 mm. Produkty ter Hürne nie generują znacznych strat ciepła. Ponadto dzięki budowie deski są stabilne termicznie i mniej podatne na odkształcenia.

Deski ter Hürne są fabrycznie lakierowane lub olejowane w zależności od wybranego rodzaju wykończenia. Wszystkie deski warstwowe wyposażone są w specjalnie zaprojektowany zamek click it easy, ułatwiający montaż deski.

W zależności od wybranego wzoru deski są poddawane unikalnej obróbce:

  • Ręcznemu heblowaniu
  • Uwydatnianiu sęków, tzw. sęki trójwymiarowe
  • Widoczne naprawione pęknięcia

Produkty ter Hürne objęte są 30-letnią gwarancją dla inwestycji użytku prywatnego.

Oferta na sprzedaż i montaż desek ter Hürne

Wzory i rodzaje desek mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt jak i na usługę.

Superparkiet poleca również produkty podobne:

ter Hürne Logo
ter Hürne Warszawa
Zobacz nasze realizacje
Zamów bezpłatną wycenę