Finishparkiet 2018-03-22T18:50:16+00:00

Finishparkiet

Aktualnie firma ze względu na nieetyczne zachowanie producenta wstrzymała sprzedaż tego produktu i prowadzi jedynie wyprzedaż pozostałości magazynowych z czasów wieloletniej współpracy z firmą Finishparkiet. Nasi przedstawiciele mogą przedstawić Państwu ofertę na produkty podobne jakościowo i wizualnie również w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu.

Finishparkiet to popularna drewniana podłoga dwuwarstwowa. Warstwy parkietu leżą w stosunku do siebie prostopadle, co zapobiega naturalnym naprężeniom i wypaczeniom drewna.

Produkt sprzedawany jest w formie pojedynczych klepek o rozmiarze 490 x 70 x 14mm pokrytych finalnie siedmioma warstwami lakieru lub trzema warstwami olejowosku marki Osmo. Zarówno lakier jak i olej nakładany jest przez producenta maszynowo, a następnie utwardzany przy użyciu promieni UV.

Parkiet to klasyczny, ponadczasowy wybór, pozwalający stworzyć eleganckie i pełne klasy wnętrze, w którym każdy z domowników będzie czuł się świetnie. Szeroka paleta wybarwień – od bielonych, przez naturalne, po ciemne i czerwonobrązowe podłogi – pozwala wybrać produkt spełniający oczekiwania klienta. Parkiet w ostatnich czasach wraca do łask i jest coraz chętniej podejmowanym wyborem.

Finishparkiet to podłoga wykonana z surowców naturalnych. Producent nie poddaje tych surowców jakiejkolwiek specjalnej obróbce zmieniającej ich naturalne właściwości. Bardzo dużą zaletą parkietu jest to, że możemy go przykleić do podłoża według wzoru jaki nam odpowiada. Ponadto jego dwuwarstwowość pozwala nam łączyć różne gatunki drewna. Finishparkiet-u nie musimy szlifować ani lakierować, ponieważ kupujemy już gotowy produkt. Jego montaż jest szybki i przyjemny, a my oszczędzamy nawet do kilku tygodni.

Przenikalność termiczna drewna umożliwia stosowanie podłogi Finishparkiet na ogrzewanie podłogowe. Wierzchnia grubość klepki o grubości ok. 6mm powoduje, że drewno się nie odkształca w takim stopniu jak lity element o grubości 16 czy 22mm. Grubość całkowita drewna, nie generuje takich strat cieplnych jak podłoga lita oraz zapewnia lepszą przenikalność cieplną. Dodatkowym atutem jest wykonanie całej klepki z drewna liściastego, które lepiej sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym. Odpowiednia warstwa wierzchnia produktu wykonana jest w całości z naturalnego drewna i umożliwia w przyszłości wielokrotne cyklinowanie wraz ze zmianą wykończenia podłogi.

Finishparkiet w swojej ofercie posiada również FinishDeskę – podłogę o powiększonych wymiarach pojedynczego elementu.

Odwiedź nasze salony podłóg

Nasi specjaliści pomogą znaleźć dla Ciebie odpowiednią podłogę. Zapraszamy do naszych salonów podłóg zlokalizowanych w Warszawie. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt jak i na usługę.

Znajdź nasze salony podłóg w Warszawie
Finishparkiet Logo
Zobacz aktualne promocje

Produkty powiązane