Pomiar nierówności podłoża niwelatorem

Superparkiet zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem wylewek samopoziomujących wraz niwelacją. Jednak w przeciwieństwie do zdecydowanej większości firm konkurencyjnych jesteśmy w stanie oszacować dość dokładnie potrzebną do wyrównania podłoży ilość masy. Spowodowane to jest wykorzystaniem do pomiaru profesjonalnego niwelatora, który umożliwia nam obliczenie średniej grubości wylewki na terenie całej inwestycji.

Wykorzystywane przez nas niwelatory są urządzeniami określającymi nierówność z dokładnością do 1mm wykorzystując zmiany ciśnienia cieczy w wężu. Dzięki takiemu pomiarowi inwestor przed rozpoczęciem montażu może się dowiedzieć o różnicy w wysokości ułożenia ceramiki w różnych pomieszczeniach – nawet wtedy gdy się one nie stykają ze sobą.

Oferta na pomiar nierówności podłoża niwelatorem

Od 1994 roku zajmujemy się profesjonalnie sprzedażą i montażem podłóg różnego typu. W porównaniu do konkurencji, wyróżnia nas, oprócz olbrzymiego doświadczenia, szeroki wachlarz oferowanych produktów, który połączyliśmy z atrakcyjną ceną. Nasza oferta to m.in.:

Podłogi drewniane
Wykładziny dywanowe
Podłogi R-Tile / R-Tek
Schody drewniane
Betony woskowane
Panele laminowane
Wykładziny PVC
Sztuczna trawa
Schody betonowe
Żywice podłogowe
Panele winylowe
Linoleum
Tarasy kompozytowe
Drzwi wewnętrzne
Listwy przypodłogowe

Wzory i rodzaje oferowanych produktów mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt, jak i na usługę.

Pomiar nierówności podłoża niwelatorem
Proszę o bezpłatną wycenę!