Wyciszanie pomieszczeń

Opis usługi – Wyciszanie pomieszczeń

Przed montażem nowej podłogi, niezależnie od tego czy jest to drewno, terakota czy PVC, istnieje możliwość wyciszenia pomieszczenia. Nasza firma posiada taką usługę w ofercie. Wyciszanie pomieszczeń polega na montażu specjalistycznego podkładu wytłumiającego podłogę nawet do 20-30 dB, co zdecydowanie ogranicza rozchodzenie się dźwięku.

Superparkiet jako oficjalny dystrybutor marki Uzin, do wyciszania pomieszczeń stosuje najwyższej jakości produkty tej firmy. Maty stanowią bardzo dobrą izolację nie tylko akustyczną, ale i termiczną. Są to produkty łatwe w montażu i dopasowaniu, przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Elastyczna mata wykonana jest z materiału na bazie mieszanki poliuretanowo-korkowej. Przeznaczona jest do przyklejania do podłoża jako podkład pod wykładziny tekstylne oraz podłogi drewniane.

Warto zauważyć, że istnieje możliwość stosowania powyższego rozwiązania na systemy ogrzewania podłogowego. Należy jednak pamiętać, że jest to kolejna warstwa, która stanowi również izolację termiczną co powoduje zmniejszenie wydajności ogrzewania podłogowego.

Stosowanie mat ułatwia montaż końcowej warstwy posadzki, ponieważ otrzymujemy idealnie równą powierzchnię.

Oferta Superparkiet

Superparkiet to nowoczesne salony podłóg posiadające bogatą ofertę produktów oraz zapewniający profesjonalny montaż. Nasza oferta to:

Wzory i rodzaje mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt jak i na usługę.

Wyciszanie pomieszczeń Warszawa
Zobacz nasze realizacje
Zamów bezpłatną wycenę