Wykładziny dywanowe

Opis produktu – Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe są popularnym wykończeniem podłóg w obiektach takich jak: hotel, biuro czy mieszkanie. Produkt nadaje wnętrzu przytulny i przyjazny charakter, zachowując przy tym stosowną elegancję i komfort. Wykładzina dywanowa dostępna jest w płytkach lub w rolce. Wykładzina w płytkach występuje w bogatej kolorystyce i często pozwala na stworzenie ciekawych wzorów. Polecana jest do obiektów biurowych, gdzie występuje podłoga podniesiona oraz do miejsc o wysokim natężeniu ruchu. Wykładziny dywanowe stanowią idealną izolację akustyczną i termiczną.

Wykładziny dywanowe możemy podzielić ze względu na zastosowany materiał wierzchni – naturalne lub syntetyczne włosie, wysokość włókna, splot – pętelkowy, welur, mieszany czy rodzaj podkładu. Producenci oferują prawie nieskończoną paletę kolorystyczną i dostępność różnych kształtów płytek dywanowych – kwadrat, prostokąt, trójkąt, romb, co sprzyja tworzeniu oryginalnych i niepowtarzalnych aranżacji w pomieszczeniach. Często za pomocą różnych kolorów płytek wydzielane są różne strefy w dużych pomieszczeniach biurowych.

Niewątpliwą zaletą wykładziny dywanowej w płytkach jest łatwość jej miejscowej naprawy – możliwa jest wymiana pojedynczego elementu, bez konieczności zrywania większego fragmentu podłogi jak przypadku wykładziny z rolki.

Wykładziny dywanowe w rolce są przeważnie przeznaczone do mieszkań. Brak łączeń umożliwia stosowanie dłuższych włókien – nawet do kilku centymetrów. Podczas projektowania wykładziny dywanowej w dużych pomieszczeniach szerokości standardowych rolek dostępne na rynku mogą być zbyt małe i wtedy otrzymujemy niepożądane łączenie brytów. W ofercie posiadamy producentów, którzy mają dostępne bryty w dowolnych szerokościach – do 7m. Producent ten umożliwia również wykonanie wykładziny w dowolnym, wybranym przez klienta, kolorze, co gwarantuje idealne dopasowanie barwy do koloru mebli, ścian czy innych tkanin.

Wykładziny dywanowe nie są wymagające w montażu, bieżącej konserwacji i czyszczeniu. Jeżeli zapewnimy jej odpowiednią pielęgnację – regularne odkurzanie, produkt zachowuje swoją barwę i pozostaje w świetnej kondycji przez wiele lat. Informacje o pielęgnacji i czyszczeniu wykładzin dywanowych znajdziecie tutaj.

Oferta Superparkiet

Superparkiet to nowoczesne salony podłóg posiadające bogatą ofertę produktów oraz zapewniający profesjonalny montaż. Nasza oferta to:

Wzory i rodzaje mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt jak i na usługę.

Wykładziny dywanowe Warszawa
Zobacz nasze realizacje
Zamów bezpłatną wycenę