Deski Walczak

Walczak Logo
Deski podłogowe Walczak

Walczak – ceniony producent

Deski Walczak to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią ponadczasowe rozwiązania. Zastosowanie autorskiej technologii zapewnia trwałość oraz perfekcyjne ułożenie i przyleganie do podłoża. Szeroka gama oferowanych rozmiarów i kolorów desek pozwala na ich idealne dopasowanie do pomieszczeń o różnym charakterze.

Deski lite

Najsłynniejszym produktem fabryki Walczak jest dębowa deska lita z charakterystycznymi nacięciami znajdującymi się na spodniej stronie. Te autorskie rozwiązanie zostało poparte świadectwami ochronnymi nadanymi przez Urząd Patentowy RP. Dzięki owym nacięciom deski cechuje większa elastyczność, która umożliwia precyzyjny montaż oraz gwarantuje stabilność podłogi w trakcie użytkowania.

Deski warstwowe

Od 2018 roku producent rozszerzył swój asortyment o warstwowe deski dębowe wykonane na sklejce wodoodpornej. Produkt ten jest zdecydowanie bardziej odporny na zmiany wilgotności w pomieszczeniu. Ponadto gruba na 4,2 mm warstwa wierzchnia umożliwia w przyszłości renowację, tak jak w przypadku desek litych.

Deski dębowe sortowane są na cztery klasy: Natural, Rustikal, Country i Country Polar.

Bogate możliwości wykończenia desek Walczak

Producent umożliwia wyprodukowanie desek w jednym z wielu kolorów, w dwóch wersjach: olejowoskowanej i lakierowanej. Barwienie desek jest wykonywane w zakładach producenta, co gwarantuje zawsze perfekcyjnie i równomiernie rozłożony kolor. Obie powłoki słyną z wysokiej odporności na ścieranie oraz z łatwej pielęgnacji.

Wszystkie gotowe deski podłogowe Walczak posiadają czterostronną fazę. Jej zastosowanie bardzo dobrze maskuje ewentualne szczeliny, które mogą powstać ze względu na rozsychanie się drewna i występujące naprężenia.

Ponadto, możliwe jest zamówienie podłogi ze szczotkowaną powierzchnią. Proces szczotkowania polega na usunięciu miękkich części drewna z powierzchni. Dzięki takiemu zabiegowi wydobywamy jeszcze bardziej naturalną strukturę i rysunek drewna oraz uzyskujemy bardziej intensywny kolor. Przy powierzchni szczotkowanej dopuszcza się występowanie drobnych pęknięć powierzchniowych.

Istnieje możliwość zamówienia również desek surowych – niewykończonych.

Deski podłogowe Walczak

Poznaj kolorystykę desek Walczak

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!