Drzwi wewnętrzne

Nasza firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą i profesjonalnym montażem drzwi wewnętrznych najpopularniejszych i sprawdzonych w Polsce marek. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo kilkaset modeli skrzydeł marek: DRE, Erkado, Pol-Skone, Inter-Door  i Porta.

W ofercie posiadamy również odpowiednie dopasowane ościeżnice – zarówno stałe, jak i regulowane. Przed samym podpisaniem zamówienia, w celu uniknięcia popełnienia ewentualnych błędów, przeprowadzamy profesjonalny pomiar na miejscu inwestycji. Dzięki takiemu zabiegowi każdy nasz Klient dokładnie wie, ile zapłaci za swoje zamówienie.

Oferowani przez nas producenci

W naszych salonach posiadamy ekspozycję 10 najpopularniejszych sprzedawanych przez nas modeli. Polecamy skrzydła drewniane jak i wykonane na bazie pełnej płyty MDF. Oba materiały bardzo dobrze wyciszają oraz zapewniają długą żywotność drzwi. Wzorniki kolorystyczne są dostępne również w naszych salonach w Warszawie. W swojej ofercie posiadamy zarówno tradycyjne skrzydła przylgowe, jak i nowoczesne bezprzylgowe.

Drzwi bezprzylgowe

Uznawane są za bardziej nowoczesne i bezpieczniejsze (mniejsze ryzyko przytrzaśnięcia palców drzwiami). Krawędź skrzydła tworzy jednolitą płaszczyznę i jest w pełni zlicowane z ościeżnicą. W skrzydłach bezprzylgowych stosuje się najczęściej zawiasy kryte.

Drzwi przylgowe

To bardziej klasyczne rozwiązanie. Każde skrzydło posiada charakterystyczne wcięcie (felc, wręb), które zachodzi na ościeżnicę – po zamknięciu skrzydła widoczny jest charakterystyczny uskok. W skrzydłach przylgowych stosuje się zwykle zawiasy odkryte.

Skrzydła z odwróconą przylgą

Dzięki tej technologi istnieje możliwość uzyskania identycznego efektu wizualnego skrzydeł otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz po zamknięciu.

System przesuwno-obrotowy

Powyższe rozwiązanie umożliwia otwieranie się skrzydła w obie strony, co ułatwia przejście – przede wszystkim osobom niepełnosprawnym.