Podłogi drewniane

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów podłóg drewnianych w Polsce. Oferta Superparkiet to podłogi drewniane najlepszych producentów z Polski oraz Europy. W obu naszych salonach podłóg znajdą Państwo kilkaset różnych posadzek drewnianych – i nie tylko – co w połączeniu z doświadczoną, nastawianą na zaspokojenie Państwa potrzeb kadrą sprzedawców można praktycznie uznać gwarancją znalezienia idealnej posadzki. Najlepiej abyś przekonał się o tym sam!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą bogatą ofertą podłóg drewnianych (i nie tylko!) oraz do wizyty w jednym z naszych salonów podłóg, które zlokalizowane są w Warszawie!

Parkiety

Parkiety

Małe elementy drewniane, które idealnie odnajdują się w mniejszych i średniej wielkości pomieszczeniach.

Zobacz ofertę

Deski podłogowe

Deski podłogowe

Większe elementy drewniane, które idealnie nadają się do praktycznie każdego wnętrza.

Zobacz ofertę

Podłoga pałacowa

Podłoga pałacowa

Klasyczne wzory, kwadraty, kasetony, które idealnie odnajdą się w stylizowanych wnętrzach.

Zobacz ofertę

Jodełka klasyczna

Jodełka klasyczna

Najstarszy i najbardziej ekonomiczny typ jodełki – możliwość ułożenia wzoru z parkietu lub desek.

Zobacz ofertę

Jodełka francuska

Jodełka francuska

Bardzo klasyczny i symetryczny wzór ułożenia podłogi – często znany również pod nazwą Chevron.

Zobacz ofertę

Jodełka węgierska

Jodełka węgierska

Wariacja jodełki francuskiej, która jest od niej bardziej stonowana i subtelniejsza.

Zobacz ofertę

Deski warstwowe

Deski warstwowe

Bezpieczne i pewne rozwiązanie dla użytkowników.

Więcej

Deski
lite

Deski lite

Długowieczne rozwiązanie dla świadomych inwestorów.

Więcej

Deski lakierowane

Deski lakierowane

Zamknięta szczelnym lakierem powierzchnia posadzki.

Więcej

Deski olejowane

Deski olejowane

Oddychająca, bardziej naturalna powierzchnia podłóg drewnianych.

Więcej

Deski na ogrzewanie

Deski na ogrzewanie

Podłogi drewniane, które nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Więcej

Drewno do łazienki

Drewno do łazienki

Oddychająca, bardziej naturalna powierzchnia podłóg drewnianych.

Więcej

Najlepsi producenci podłóg drewnianych

Poznaj piękne podłogi drewniane polskiego, cenionego w Europie producenta. Superparkiet jest jednym z największych dystrybutorów podłóg marki Jawor-Parkiet w Polsce! W naszych salonach podłóg znajdziesz najbogatsze i największe dostępne ekspozycje podłóg tego producenta!

Zdobądź atrakcyjną ofertę na podłogi Jawor-Parkiet w naszej firmie! Zaufaj nam – mile Cię zaskoczymy!

Aktualnie producent podzielił podłogi na 6 kolekcji ze względu na rozmiar elementów oraz 2 kolekcje kolorystyczne.

Kolekcje rozmiarowe

Tradycyjny rozmiar parkietu, idealny do zastosowania w pomieszczeniach średnich i małych. Rozmiar umożliwia ułożenie w jodłę klasyczną.

Dowiedz się więcej

Standardowy rozmiar deski. Produkt stosowany jest zarówno do małych jak i większych pomieszczeń. Zdecydowanie najpopularniejszy rozmiar.

Dowiedz się więcej

Ekskluzywne, szerokie oraz bardzo szerokie elementy stosowane najczęściej na prestiżowych realizacjach. Deski Luxury robią wielkie wrażenie!

Dowiedz się więcej

Krótsze deski podłogowe o powtarzalnym rozmiarze umożliwiające montaż podłogi w klasyczną jodełkę, kwadraty, drabinkę czy regularną okrętówkę.

Dowiedz się więcej

Wyjątkowo modna w ostatnim czasie jodełka francuska dostępna zarówno w szerokości parkietu jak i standardowej deski podłogowej.

Dowiedz się więcej

Nowa kolekcja wąskich desek parkietowych charakteryzujących się niebanalną strukturą powierzchni utrzymaną w klasycznym, modnym stylu.

Dowiedz się więcej

Kolekcje kolorystyczne

Najbardziej pożądana przez architektów oraz designerów, ekskluzywna kolekcja zawierająca wyjątkowo oryginalne i przykuwające uwagę kolory. Retro Collection jest dostępne w 3 rozmiarach: Fertig Deska, Fertig Deska Luxury i Design Experience.

Dowiedz się więcej

Poznaj piękne, kolorystyczne podłogi drewniane, których barwy były inspirowane krajobrazami słonecznej Italii. Kolekcja składa się z 8 interesujących barw dostępnych w praktycznie każdym rozmiarze podłóg producenta Jawor-Parkiet!

Dowiedz się więcej

Tarkett to renomowany, szwedzki producent warstwowych podłóg drewnianych. W swojej ofercie posiada szerokie i bardzo szerokie deski wykonane z dębu oraz jesionu dostępne w prawie 100 interesujących barwach. Podłogi drewniane Tarkett, ze względu na zamek 2-lock można zainstalować na podłożu zarówno metodą „na klej” jak i „na pływająco”.

Dowiedz się więcej

Polski producent olejowoskowanych podłóg dębowych, dostępnych w wielu szerokościach i klasach sortowania. Wartą zwrócenia uwagi jest kolekcja Plus składająca się z kilkunastu modnych kolorów, która charakteryzuje się najlepszym na rynku współczynnikiem cena/jakość. Podłogi Superplank wykonane są w technologii warstwowej.

Dowiedz się więcej

Polska manufaktura słynąca z dużej elastyczności. Producent w swojej ofercie posiada deski oraz pełną gamę jodełek (klasyczna, francuska, węgierska). Wiele rozmiarów pojedynczego elementu drewnianego, składająca się z kilkunastu barw kolorystyka, 4 klasy sortowania, różne głębokości szczotkowań oraz faz tworzą tysiące możliwości.

Dowiedz się więcej

Walczak to renomowany producent podłóg litych z Wielkopolski. Cechą charakterystyczną desek producenta jest bogata, składająca się z kilkudziesięciu barw kolorystyka oraz opatentowana spodnia konstrukcja elementu drewnianego. Od 2018 roku oferta producenta Walczak została poszerzona o deski wykonane w technologii warstwowej.

Dowiedz się więcej

Finish Wood to polski producent olejowanych i lakierowanych, warstwowych podłóg gotowych wykonanych z dębu. Długie oraz szerokie deski cechują się bardzo dobrym współczynnikiem cena/jakość. W swojej ofercie producent posiada podłogi drewniane w rozmiarze parkietu, desek oraz jodełki klasycznej.

Dowiedz się więcej

Barlinek to największy polski producent podłóg drewnianych z możliwością produkcyjną wynoszącą aż 12.000.000m² rocznie. Fabryka Barlinka jako pierwsza w Polsce rozpoczęła wytwarzanie desek z zamkiem umożliwiającym montaż podłogi na pływająco – stąd też powstał termin deski barlineckiej określający deskę z zamkiem typu click.

Dowiedz się więcej