Obkładanie ścian deskami podłogowymi

Często nasi Klienci kochają drewno tak bardzo, że proszą nas o obłożenie ścian czy nawet przestrzeni pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami w kuchni. Nasza firma nie boi się takich realizacji i z chęcią realizuje pomysły inwestorów – nawet gdy wzorem jest jodełka francuska czy klasyczna!

W przypadku montażu podłogi drewnianej na ścianie lub innej powierzchni bardzo istotne jest odpowiednie przygotowanie płaszczyzny. Montaż desek odbywa się zarówno poprzez przyklejenie ich do ściany jak i wbicie specjalnych zszywek w pióro (są one oczywiście niewidoczne). Z tego względu ściana przed instalacją powinna zostać wykończona płytą drewnopodobną – najlepiej sprawdza się płyta MFP, która jest pozbawiona warstwy parafiny.

Najtrudniejszym elementem w ściennym montażu desek jest estetyczne wykonanie narożników zewnętrznych, które bardzo często odstraszają mniej doświadczonych montażystów podłóg. Z tego też powodu należy pamiętać aby taki rodzaj usługi powierzyć profesjonalistom.

Oferta na obkładanie ścian deskami podłogowymi

Od 1994 roku zajmujemy się profesjonalnie sprzedażą i montażem podłóg różnego typu. W porównaniu do konkurencji, wyróżnia nas, oprócz olbrzymiego doświadczenia, szeroki wachlarz oferowanych produktów, który połączyliśmy z atrakcyjną ceną. Nasza oferta to m.in.:


Wzory i rodzaje oferowanych produktów mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt, jak i na usługę.