Jodełka francuska Chevron

Drewniana podłoga ułożona we wzór jodły francuskiej pojawiła się we Francji w XVI w., wzbudzając niemały zachwyt wśród tamtejszych monarchów i arystokracji. Taki rodzaj posadzki urzekał symetrycznym wzorem i dodawał wnętrzom wyrafinowanej elegancji.

Jodełka francuska po latach wróciła do mody!

Dzięki ponadczasowym walorom estetycznym wzoru, po wielu latach jodełka francuska powróciła na nasze salony jako budulec klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. W porównaniu do przeszłości, produkt ten jest dziś dostępny w nowoczesnym i zdecydowanie bardziej funkcjonalnym wydaniu – w postaci warstwowych, gotowych elementów, które można stosować na podłożach z wodnym systemem ogrzewania podłogowego.

Jodełka dostępna w dwóch szerokościach

Chevron to ekskluzywna seria podłóg drewnianych polskiej, cenionej w Europie firmy Jawor-Parkiet. Pojedyncze elementy w tej kolekcji są precyzyjnie, maszynowo przycięte na krótszym boku pod kątem 45’ stopni, tworząc efektowny kształt grotu strzały. Produkt występuje w dwóch wymiarach elementów: standardowo jako Chevron Parkiet lub w szerszej odmianie jako Chevron Deska.

Wyjątkowo modna i doceniana seria podłóg

Podczas Forum Dobrego Designu odbyła się uroczysta gala gdzie kolekcja Chevron firmy Jawor-Parkie głosami projektantów i architektów wnętrz otrzymała główną nagrodę w konkursie Dobry Design 2018 w kategorii Podłogi i ściany.

Jawor Parkiet Chevron Logo
Jawor Parkiet Chevron

Chevron to klasyczna jodełka francuska o szerokości tradycyjnego parkietu lub deski. Chevron Parkiet ze względu na swój mniejszy rozmiar idealnie nadaje się do małych i średnich wnętrz. Do większych wnętrz polecamy zastosowanie Chevron Deski. Grubość warstwy wierzchniej produktu w obu przypadkach to 6mm.

Długość: 470-485mm lub 590-990mm
Szerokość: 65-70mm lub 130-150mm
Grubość: 14mm

Właściwości jodełki francuskiej Chevron

Jodełka francuska Chevron wykończona jest lakierem lub olejowoskiem, posiada szczotkowaną powierzchnię oraz czterostronne fazowanie. Produkt wykonany jest w technologii warstwowej i posiada grubą, wynoszącą aż 6 mm warstwę szlachetną, która umożliwia w przyszłości wielokrotną renowacje posadzki. Pojedyncze elementy posiadają własne pióra ułatwiające precyzyjny montaż.

Jawor Parkiet Fertig Deska Luxury

Kolorystyka standardowa jodełki francuskiej Chevron

Kolorystyka standardowa składa się z 5 dekorów, których górna warstwa wykończona może być olejowoskiem lub lakierem. Dąb Antyk oraz Jesion Bursztyn dostępne są wyłącznie w rozmiarze parkietowym.

Kolorystyka Color Inspiration

Color Inspiration to 8 bardzo modnych kolorów wykończonych olejowoskiem, dostępnych zarówno w rozmiarze Chevron Parkiet, jak i Chevron Deska (kolor Alabastro dostępny jest również w wersji lakierowanej).

Zobacz inspiracje Chevron!

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!