Jawor Parkiet Chevron Logo

Jodełka francuska Chevron

Drewniana podłoga ułożona we wzór jodły francuskiej pojawiła się we Francji w XVI w., wzbudzając niemały zachwyt wśród tamtejszych monarchów i arystokracji. Taki rodzaj posadzki urzekał symetrycznym wzorem i dodawał wnętrzom wyrafinowanej elegancji.

Jodełka francuska po latach wróciła do mody!

Dzięki ponadczasowym walorom estetycznym wzoru, po wielu latach jodełka francuska powróciła na nasze salony jako budulec klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. W porównaniu do przeszłości, produkt ten jest dziś dostępny w nowoczesnym i zdecydowanie bardziej funkcjonalnym wydaniu – w postaci warstwowych, gotowych elementów, które można stosować na podłożach z wodnym systemem ogrzewania podłogowego.

Jodełka dostępna w dwóch formatach

Chevron to ekskluzywna seria podłóg drewnianych polskiej, cenionej w Europie firmy Jawor-Parkiet. Pojedyncze elementy w tej kolekcji są precyzyjnie, maszynowo przycięte na krótszym boku pod kątem 45’ stopni, tworząc efektowny kształt grotu strzały. Produkt występuje w dwóch wymiarach elementów: standardowo jako Chevron Parkiet lub w szerszej odmianie jako Chevron Deska.

Jawor-Parkiet Chevron Rozmiary
FormatSzerokość elementuDługość krawędziSzerokość wzoru
Chevron Parkiet65 mm405 mm573 mm
Chevron Parkiet70 mm415 mm587 mm
Chevron Deska140 mm450 mm636 mm
Chevron Deska140 mm600 mm849 mm
Chevron Deska140 mm850 mm1202 mm
Chevron Deska150 mm440 mm622 mm
Chevron Deska150 mm590 mm834 mm
Chevron Deska150 mm840 mm1188 mm

Ogrzewanie podłogowe i bezpieczeństwo

Jodełki z serii Chevron ze względu na stabilną, warstwową konstrukcję, która została w nich zastosowana mogą być z powodzeniem stosowane na podłożach wyposażonych w wodne systemy ogrzewania podłogowego. Dowodem na bardzo wysoką jakość produktu jest fakt, że producent na swoje podłogi udziela aż 30 lat gwarancji.

Wyjątkowo modna i doceniana seria podłóg

Podczas Forum Dobrego Designu odbyła się uroczysta gala gdzie kolekcja Chevron firmy Jawor-Parkie głosami projektantów i architektów wnętrz otrzymała główną nagrodę w konkursie Dobry Design 2018 w kategorii Podłogi i ściany.

Jawor Parkiet Chevron Logo
Jawor Parkiet Chevron Parkiet
Jawor Parkiet Chevron

Wykończenie jodełek francuskich Chevron

Jodełka francuska Chevron wykończona jest lakierem lub olejowoskiem oraz posiada szczotkowaną powierzchnię i czterostronne fazowanie. Taki rodzaj wykończenia zapewnia najlepsze doznania wizualne oraz zdecydowanie lepiej ukrywa przed naszymi oczami delikatne zarysowania czy pojawiające się w zimie pomiędzy elementami  mikroszczeliny. Produkt wykonany jest w technologii warstwowej i posiada wynoszącą 3,6 mm warstwę szlachetną, która umożliwia w przyszłości renowacje posadzki. Pojedyncze elementy posiadają własne pióra ułatwiające precyzyjny montaż.

Jawor-Parkiet Chevron Banner

Standardowa kolorystyka w kolekcji Chevron opiera się na egzotycznym naturalnym kolorze dębu dostępnym w trzech klasach sortowania oraz termowanym dębie oraz jesionie, które są dostępne wyłącznie w rozmiarze parkietowym. Podłogi wykańczane są fabrycznie naturalnym olejowoskiem lub lakierem.

Jawor-Parkiet Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 13 wyjątkowo modnych kolorów o szczotkowanej powierzchni wykończonych olejowoskiem lub nowoczesnym lakierem Fusion Hybrid.

Jawor-Parkiet Retro Collection

Jodełki Chevron w rozmiarze desek występują również w 6 kolorach z kolekcji Handmade Line z Retro Collection. Podłogi charakteryzują się nieszablonowym wykończeniem powierzchni.

Zobacz inspiracje z jodełkami Chevron od Jawor-Parkiet!

Dlaczego warto wybrać ofertę Jawor-Parkiet od Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!