Podłoga pałacowa

Po co stosuje się podłogi pałacowe?

Podłogi pałacowe jeszcze do niedawna były przeznaczone wyłącznie do dużych, reprezentatywnych, stylizowanych pomieszczeń. Uzyskany dzięki nim efekt dodaje wnętrzom niezwykłej elegancji i klasy. Podłogi pałacowe pięknie prezentują się na dużych, otwartych powierzchniach – stosowane są przeważnie w salach bankietowych, pałacowych czy ekskluzywnych rezydencjach.

Podłogi pałacowe dzisiaj

Wraz z pojawieniem się stylu vintage oraz mody na retro, coraz częściej możemy je spotkać również w zwykłych domach, a nawet w mieszkaniach. W mniejszych pomieszczeniach wykorzystywane są czasem tylko elementy wzorów, dekory lub bondiury. Podłogi pałacowe, dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi, bardzo często traktowane są jako główna ozdoba w całym pomieszczeniu.

Z jakiego drewna wykonane są podłogi pałacowe?

Podłogi pałacowe ukazują prawdziwą naturę drewna, ciekawe rysunki słojów i żywe wzory, które to są kompozycjami różnych gatunków drewna krajowego (dąb, dąb thermo, dąb wędzony, jesion), jak i egzotycznego (merbau, sukupira, orzech amerykański, teak).

Nasza oferta to przede wszystkim wzory podłóg pałacowych w surowym, niewykończonym wydaniu. Na życzenie istnieje oczywiście możliwość wykończenia zamontowanej posadzki, zarówno lakierami, jak i olejowoskami o wysokiej odporności na ścieranie. Bardziej skomplikowane wzory podłóg są składane przez nas w specjalne formy – tzw. kasetony tak, aby całość wyglądała nieskazitelnie.

Każdy wzór jest do wykonania!

Nasza podstawowa oferta składa się z prawie 40 różnych wzorów podłóg pałacowych. Szeroka gama dostępnych wzorów i bardzo bogata kolorystyka są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto, na Państwa zapytanie, jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdy wzór podłogi w dowolnym rozmiarze – a nawet taki, który umożliwi zastosowanie w nim wstawki w postaci płytki ceramicznej.

Inne podłogi o klasycznym wyglądzie

Mając na uwadze przyszły charakter pomieszczenia, powyższa ilość możliwych rozwiązań umożliwia optymalny wybór motywu podłogi. Często do podłóg pałacowych zalicza się również jodełki klasyczne, francuskie lub węgierskie. Ponadto, coraz popularniejsze są deski podłogowe wykonane w stylu retro.

Podłoga pałacowa

Rodzaje podłóg drewnianych

kliknij na wybrany wzór aby dowiedzieć się o nim więcej

Podstawowe wzory podłóg pałacowych

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!