Deski parkietowe Vintage

Vintage to połączenie szerokości parkietu z długością desek. Stworzone w ten sposób deski parkietowe to niepowtarzalny efekt aranżacyjny i gwarancja oryginalnego wnętrza.

Oryginalne wykończenie powierzchni

Poszczególne elementy drewniane są zdobione poprzez trzy różne rodzaje wykończenia – począwszy od szczotkowania, przez oryginalne heblowanie powierzchni, aż po delikatne ślady po pile.  W podłogach serii Vintage nie zabraknie również naturalnych cech podłogi dębowej w postaci lekkich ubytków, czy pęknięć w surowcu. Tak oryginalna powierzchnia została zabezpieczona trzema warstwami olejowosku i wykończona czterostronną fazą.

Deski Vintage to gwarancja niepowtarzalnego wnętrza

Vintage to zupełnie nowa kolekcja dla osób, które poszukują oryginalnych faktur i wybarwień. Posadzki Vintage od Jawor-Parkiet zaskakują, bo są zupełnie inne niż wszystkie. To na pewno propozycja do wnętrz klasycznych, jak i w stylu boho czy eklektycznym. Brak jednolitego wykończenia będzie idealnym wyborem dla osób z fantazją oraz oczekujących nieszablonowości od posadzki drewnianej.

Jawor Parkiet Vintage Logo
Jawor Parkiet Vintage

Vintage to najnowsza seria podłóg firmy Jawor-Parkiet składająca się z wąskich desek parkietowych, które są dostępne w 5 oryginalnych kolorach. Podłoga idealnie nadaje się zarówno do mniejszych jak i większych pomieszczeń. Nieszablonowa stylistyka podłóg z każdego pomieszczenia uczyni unikatowe i niepowtarzalne wnętrze.

Długość: 1100-1200mm
Szerokość: 70mm
Grubość: 14mm

Właściwości desek Vintage

Deski parkietowe Vintage są fazowane z czterech stron oraz wykończone wysokiej jakości olejowoskiem. Deski charakteryzują się oryginalną, niespotykaną powierzchnią. Jest ona zarówno szczotkowana, heblowana, jak i posiada delikatne poprzeczne ślady po pile. Produkt wykonany jest w technologii warstwowej i posiada wynoszącą  3,6 mm warstwę szlachetną.

Jawor Parkiet Fertig Deska Luxury

Kolorystyka standardowa desek Luxury

Kolorystyka standardowa składa się z 5 dekorów, których górna warstwa wykończona olejowoskiem. Oryginalna w wyglądzie i dotyku powierzchnia to cecha tej serii.

Zobacz inspiracje z deskami Vintage!

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!