Montaż podłogi w garażu

Myśląc o podłodze w garażu zwykle decydujemy się na klasyczne, tanie płytki ceramiczne. Nie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ łatwo o uszkodzenie powierzchni płytki czy nawet pęknięcie, gdy spadnie na nią coś ciężkiego. Jednak na rynku dostępne są nowe, lepsze i trwalsze rozwiązania, które cieszą się coraz większą popularnością i idealnie sprawują się jako posadzki w garażu.

Nasza firma może zaproponować kilka ciekawych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się w miejscach bardziej narażonych na zabrudzenia i mechaniczne uszkodzenie. Należą do nich: wykładziny PVC, systemy żywiczne oraz płyty R-Tile.

Cienko lub grubowarstwowe żywice epoksydowe, jako podłogi w garażu, są bardzo dobrym rozwiązaniem. Możliwe jest wykonanie ich na płytkach ceramicznych bez konieczności usuwania ich (jeżeli są stabilne), oczywiście należy wykonać wcześniej wylewkę z masy samopoziomującej. Powłoka z żywicy jest zdecydowanie bardziej odporna na uderzenia, a powstałą uszkodzenia łatwo można naprawić. Niewątpliwą zaletą są niskie wymagania powłoki epoksydowej, nie wymaga ona konserwacji, dodatkowych lakierów czy impregnatów. Posadzka żywiczna po 12 godzinach umożliwia chodzenie po niej, a po 7 dniach uzyskuje pełną wytrzymałość na obciążenia.

Jeżeli oczekujemy od podłogi w garażu szybkiego, łatwego montażu i demontażu, a do tego dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia, to idealnym rozwiązaniem są płytki R-Tile. Produkt ten stanowi alternatywę dla tradycyjnych posadzek przemysłowych i podłóg garażowych. Płytki mogą być układane bezpośrednio na praktycznie każdym stabilnym i równym podłożu, bez konieczności usuwania go. R-Tile wykonane są z grubej warstwy PVC, są trwałe i posiadają powłokę antypoślizgową. Płytki dostępne są w kilku kolorach. Dzięki unikalnemu systemowi zapięć, R-Tile może być instalowany szybko, bez kleju i specjalistycznych narzędzi. Płytki producenta R-Tek są w całej swej grubości wykonane z tworzywa, nie mają pustych miejsc, co zapewnia ich trwałość i solidność wykonania. Płytki układa się jak puzzle, podczas montażu pomocny jest młotek gumowy. W systemie znajdują się również listwy najazdowe. Produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości, wystarczy mycie wilgotnym mopem. Jeżeli chcemy zachować szczelność posadzki, możemy po przeszlifowaniu, odkurzeniu i zagruntowaniu, płytki R-Tile przykleić do podkładu klejem poliuretanowym Pallmann.

Nasi specjaliści od wielu lat zajmują się montażem posadzek przemysłowych i naprawą podłoży pod wykonywanie nowych rozwiązań. W celu wyceny montażu podłogi w garażu prosimy o kontakt za pomocą formularza.

Oferta na montaż podłogi w garażu

Od 1994 roku zajmujemy się profesjonalnie sprzedażą i montażem podłóg różnego typu. W porównaniu do konkurencji, wyróżnia nas, oprócz olbrzymiego doświadczenia, szeroki wachlarz oferowanych produktów, który połączyliśmy z atrakcyjną ceną. Nasza oferta to m.in.:


Wzory i rodzaje oferowanych produktów mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt, jak i na usługę.