Jawor-Parkiet logo

Jawor Parkiet

Dlaczego warto wybrać podłogi Jawor-Parkiet?

Jawor-Parkiet to czołowy polski producent warstwowych podłóg drewnianych wysokiej jakości. Ponad 30 letnie doświadczenie, chęć ciągłego udoskonalania, wraz z cyklicznym rozszerzeniem swojej oferty o nowe produkty spowodowały, że dziś producent z zachodniej części Mazur jest jednym z najbardziej cenionych producentów w Polsce oraz w Europie.

Od ponad ćwierć wieku, w Nowym Mieście Lubawskim najwyższa jakość rzemiosła splata się z nowoczesną technologią, a niebagatelny design dopełnia ponadprzeciętna funkcjonalność. Drewniane podłogi drewniane Jawor-Parkiet są wynikiem spotkania dwóch sił: pasji tworzenia napędzanej miłością do niestandardowego wzornictwa i lekkości życia w efektownie zaaranżowanych wnętrzach. Podstawą sukcesu pozostaje zaangażowanie i wiedza pracowników. To ich codzienny wysiłek, dbałość o szczegóły i precyzja wykonania mają największy wpływ na ostateczny efekt i szlachetność podłóg.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu warstwowej konstrukcji połączonej z nowoczesnymi technikami wykorzystywanymi przy produkcji podłogi drewniane Jawor-Parkiet charakteryzują się wysoką stabilnością wymiarową. Z tego też powodu bez przeszkód można jest stosować na podłożach z wodnym systemem ogrzewania podłogowego. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu będzie fakt, że producent na swoje podłogi udziela bardzo długiej, 30-to letniej gwarancji.

Poznaj podłogi Jawor-Parkiet

Jawor-Parkiet to wyjątkowo bogata oferta kolorystyczna oraz największa ilość wariantów rozmiaru i sposobu ułożenia podłogi. Wybierz kolor Twojej nowej podłogi, który jest dostępny nawet w 12 różnych rozmiarach i sposobach ułożenia!

Producent podzielił swoją ofertę ze względu na rozmiar pojedynczego elementu oraz techniki ich montażu. Poznaj poniższe kolekcje podłóg drewnianych od Jawor-Parkiet.

Jawor-Parkiet logo

Fertig Parkiet to popularny rozmiar parkietu, który często wykorzystywany jest do stworzenia klasycznego wnętrza. Elementy drewniane o wymiarach 14 x 65-70 x 490 mm można przykleić do podłoża w standardowy dla parkietu wzór okrętowy jak również ułożyć je w kształt modnej jodełki klasycznej, ekskluzywnego kwadratu czy zapadającej w pamięć drabinki. Parkiet standardowo występuje z grubą na 6mm warstwą wierzchnią, która może zostać poddana wielokrotnemu procesowi szlifowania.

Najpopularniejszy rozmiar deski wynoszący 14 x 130-150 x 700-1500 mm, który idealnie odnajduje się w zarówno mniejszych jak i większych wnętrzach. Fertig Deska to jedna z dwóch kolekcji podłóg, która wyróżnia się bardzo grubą 6mm warstwą wierzchnią szlachetnego dębu. Wybór tej kolekcji to gwarancja długiego korzystania z posadzki nawet przy intensywnym użytkowaniu, które będzie wymagało częstego szlifowania. Fertig Deska również występuje w wersji Maxi o wydłużonej długości: 15 x 140-150 x 1500-2200 mm.

Fertig Deska Luxury to ekskluzywny rozmiar desek wynoszący 15 x 180-200 x 1500-2200 mm dedykowany dla osób ceniących luksus i estetykę. Kolekcja została opracowana zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Modna, wyjątkowo długa i wykonana z najwyższej jakości wyselekcjonowanych desek dębowych, stanowi kwintesencję doskonałości. Deski z tej kolekcji można zamówić również w oszołamiającym rozmiarze Maxi. Pojedyncza deska charakteryzuje się następującymi wymiarami 15 x 260-290 x 2000-2500 mm.

Design Experience to specjalnie zaprojektowane deski o rozmiarze 15 x 120 x 600 mm dedykowane architektom oraz kreatywnym inwestorom. Linia ujednoliconych, krótkich desek o długości będącej wielokrotnością szerokości daje rozmaite możliwości ułożenia oryginalnych wzorów takich jak jodełka klasyczna, kwadrat, drabinka czy regularna okrętówka. Deski występują również w dwóch wersjach cechujących się większym rozmiarem elementu: Maxi 15 x 150 x 750 mm oraz Maxi Plus 15 x 180 x 900 mm.

Chevron to kolekcja złożona ekskluzywnych i z bardzo modnych ostatnimi czasy jodełek francuskich, które są dostępne są w dwóch szerokościach. Chevron Parkiet to jodełki francuskie charakteryzujące się rozmiarem 15 x 70 x 400-420 mm, które zostały wykonane z tradycyjnego parkietu i ze względu na swój uniwersalny rozmiar idealnie nadaje się do małych i średnich wnętrz. Do większych pomieszczeń polecamy natomiast zastosowanie wyjątkowo szerokiej Chevron Deski o rozmiarze 15 x 130-150 x 440-850 mm.

Vintage to unikatowa seria podłóg firmy Jawor-Parkiet składająca się z wąskich desek parkietowych o rozmiarze 15 x 70 x 1100-1200 mm. Kolekcja składa się z 5 oryginalnych, dedykowanych wyłącznie do tej kolekcji kolorów, które zostały zaprojektowane z myślą o tym aby w jak największym stopniu zminimalizować efekty wizualne przyszłych ewentualnych uszkodzeń. Nieszablonowa stylistyka podłóg z każdego pomieszczenia uczyni unikatowe i niepowtarzalne wnętrze.

Jawor-Parkiet Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 13 wyjątkowo modnych kolorów dębowych parkietów, desek oraz jodełek wykończonych olejowoskiem lub nowoczesnym lakierem Fusion Hybrid.

Jawor-Parkiet Retro Collection

Retro Collection to ekskluzywna, olejowoskowana seria kolorystyczna złożona z 21 oryginalnych dekorów, dostępna w wybranych rozmiarach desek i jodełek.

Zobacz inspiracje z podłogami Jawor-Parkiet!

Dlaczego warto wybrać ofertę Jawor-Parkiet od Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!