Simply Floor

Simply Floor

Simply Floor to ekonomiczna seria desek popularnego polskiego producenta – firmy Jawor-Parkiet z Nowego Miasta Lubawskiego. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które nie chcą rezygnować z wysokiej jakości produktu ale posiadają ograniczony budżet.

Staranne wykończenie deski

W porównaniu do pozostałych produktów katalogowych deski Simply Floor charakteryzują się innymi wymiarami oraz cieńszą warstwą wierzchnią. Deski pokryte są wysokiej jakości olejowoskiem marki Osmo, a ich powierzchnia została wcześniej poddana procesowi szczotkowania. Dzięki takiemu zabiegowi ewentualne rysy, które powstaną podczas użytkowania będą mniej widoczne. Każda deska podczas produkcji jest czterostronnie fazowana.

Podłogi na systemach ogrzewania podłogowego

Ze względu na warstwową konstrukcję, która została zastosowana w kolekcji, deski Simply Floor mogą być również z powodzeniem stosowane na wodnych systemach ogrzewania podłogowego.

Popularne rozmiary desek

Simply Floor występuje w dwóch rozmiarach. Mniejszy z nich to deska o szerokości 120mm dostępna w mixie długości 700-1200mm. Jej grubość całkowita wynosi 15mm. Natomiast duży format deski charakteryzuje się długością wynoszącą 1400-2200mm. Szerokość deski to 180mm przy 14mm grubości.

Simply Floor
Deski Simply Floor

Kolorystyka Simply Floor!

Kolorystyka Simply Floor składa się z 5 wybarwień dębu. Każda deska jest szczotkowana oraz fazowana czterostronnie.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!