Weitzer Parkett

Weitzer Parkett Logo
Deski Finish Wood

Historia Weitzer Parkett

Weitzer Parkett to duża i wyjątkowo popularna w Europie firma z niewielkiej austriackiej miejscowości Weiz istniejąca już od ponad 190 lat! Warto podkreślić, że jest to też firma rodzinna – aktualni właściciele należą do siódmego pokolenia rodziny Weitzer.

Wszystkie etapy procesu produkcyjnego – od wycięcia fryz aż po zapakowanie gotowej podłogi w kartonowe opakowanie odbywa się w jednej z dwóch fabryk producenta – w Weiz lub Güssing. Dzięki powyższej niezależności producent ma pełną kontrolę dotyczącą jakości produkowanej podłogi drewnianej.

Firma Weitzer Parkett dba o nasze środowisko i wykorzystuje drewno niemal wyłącznie ze zrównoważonego, europejskiego leśnictwa i całkowicie rezygnuje z drewna tropikalnego. Wszystkie procesy produkcyjne są zoptymalizowane w celu wykorzystania jak największej ilości materiału z pozyskanego naturalnego surowca.

Producent od 1831 roku doskonali sztukę obróbki drewna. Wybierając produkt Weitzer Parkett wybierasz wielopokoleniowe doświadczenie i idącą za nim jakość.

Technologia wykonania WP Charisma

Aktualnie producent produkuje wyłącznie wysokiej jakości podłogi warstwowe przeznaczone do montażu na pływająco lub metodą „na klej”. Wytworzone podłogi w końcowej fazie są pokrywane warstwami słynącego z niepowtarzalnej na rynku wytrzymałości lakieru lub olejowosku.

Aktualnie w stałej ofercie posiadamy najpopularniejsze 4 kolory podłogi dostępne w obu rodzajach wykończenia.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!

Ekspozycja Finish Wood