Finish Wood

Finish Wood Logo
Deski Finish Wood

Podłogi drewniane Finish Wood

Finish Wood to polski producent oferujący dębowe podłogi warstwowe wysokiej jakości. Oferta producenta składa się aktualnie z 4 najpopularniejszych kolorów dostępnych w 3 rozmiarach. Do wyboru Inwestora pozostają długa i szeroka deska Maxi, średniej wielkości deska Midi oraz Jodła klasyczna.

Finish Wood Jodła Klasyczna

Jodła Klasyczna

Specjalnie przygotowana, czterostronnie fazowana deska o rozmiarze 15 x 120 x 600mm, którą możemy ułożyć w popularny wzór jodełki klasycznej lub regularnej cegiełki. Ponadto długość deski, która jest wielokrotnością jej szerokości umożliwia stworzenie wzoru drabinki czy koszyka.

Midi Deska

Średniej wielkości, czterostronnie fazowana deska o rozmiarze 15 x 120 x 1200mm. Midi Deska to idealny rozmiar pojedynczego elementu, który stworzy pożądane odczucie większej przestrzeni zarówno w mniejszych salonach jak i w sypialniach.

Maxi Deska

Szeroka i długa deska o rozmiarze 15 x 180 x 1800mm. Duży rozmiar pojedynczego elementu idealnie wpasuje się do reprezentacyjnych pomieszczeń, nadając nowej przestrzeni odpowiedniej ekskluzywności. W paczce sporadycznie mogą pojawić się deski startowe o długości 900mm.

Rustykalna klasa sortowania

Podłogi Finish Wood występują aktualnie wyłącznie w rustykalnej klasie sortowania, która najbardziej oddaje naturalny charakter zakupionej posadzki. Zróżnicowana kolorystyka, biel krawędziowa, duże sęki i popękania powodują, że posiadana podłoga żyje, a ewentualne powstałe uszkodzenia stają się mało widoczne i często niezauważalne.

Podłoga drewniana na ogrzewanie podłogowe

Podłogi Finish Wood wykonane są w technologii warstwowej co w sposób zdecydowany zwiększa odporność posadzki drewnianej na ewentualne wahania temperatury i wilgotności względnej w pomieszczeniu. Dzięki takiemu zabiegowi podłogi Finish Wood z powodzeniem można stosować na podłożach z zainstalowanym wodnym systemem ogrzewania podłogowego.

Dostępna kolorystyka Finish Wood

Ideą producenta było stworzenie małej kolekcji podłóg olejowoskowanych stawiając przede wszystkim na wysoką dostępność. Dlatego wszystkie rodzaje desek i jodły są dostępne wyłącznie w 4 popularnych kolorach oleju: naturalnym, bielonym, śnieżnym oraz brązowym.

Jodła | 15 x 120 x 600 mm

Midi Deska | 15 x 120 x 1200 mm

Maxi Deska | 15 x 180 x 1800 mm

Deski Finish Wood
Finish Wood Maxi Deska Dąb Rustical Naturalny

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!

Zobacz podłogi dostępne od ręki
Ekspozycja Finish Wood