Sztuczna trawa

Sztuczna trawa wysokiej jakości to coraz popularniejszy produkt na naszym rynku. Oprócz boisk, coraz częściej sztuczną trawę możemy spotkać na tarasach czy w całych ogrodach. Nasza trawa to wiecznie zielona powierzchnia w stałej, perfekcyjnej kondycji, bez potrzeby koszenia, nawadniania lub nawożenia. Wszystkie trawy oferują łudząco naturalny wygląd i dotyk. Dzięki swojej miękkości i gładkości nasze sztuczne trawy bez problemu potrafią zdać egzamin bosej stopy – różnica pomiędzy trawą sztuczną a naturalną jest niemalże niedostrzegalna i niewyczuwalna.

Najlepsi producenci

Nasza firma jest dystrybutorem produktów czołowego holenderskiego producenta Grass INC. Ponadto w ofercie posiadamy trawy sportowe oraz multisportowe czeskiego lidera JutaGrass.

Dzięki temu nasza oferta to ponad 150 wzorów sztucznej trawy. Górne warstwy wszystkich oferowanych przez naszą firmę traw wykonane są z polietylenu, co gwarantuje, że w odróżnieniu od produktów konkurencyjnych, trawa będzie wiecznie zielona (pomimo upływu czasu produkt nie traci swojego oryginalnego koloru – nawet 8 lat gwarancji).

Sztuczna trawa wysokiej jakości

Dzięki odpowiedniej budowie, sztuczna trawa nie musi być zwijana na okres zimowy. Produkt dobrze znosi wszelkie warunki pogodowe, zmiany temperatury, promieniowanie UV. Nie odbarwia się, jest łatwa w czyszczeniu i dzięki systemowi drenażowemu, przenika przez nią  woda.

Zastosowanie sztucznej trawy to tylko kwestia wyobraźni klienta. Ten cieszący się niezwykłą popularnością produkt, świetnie nadaje się na ogródki kawiarniane, pomieszczenia wypoczynkowe w biurowcach – strefy relaksu, do pokojów zabaw czy nawet na stoiska targowe.

Posiadamy sztuczne trawy w naturalnej kolorystyce, od traw jasnych, żywo zielonych, po trawy naturalne z efektem uschniętych źdźbeł trawy.

Nasze trawy dzielimy ze względu na zastosowanie na:

Poproś o bezpłatną wycenę sztucznej trawy!

W przypadku zainteresowania trawami sportowymi lub innymi modelami niż te dostępne od ręki, prosimy o kontakt. Sprowadzimy dany model trawy dla Państwa. Więcej o dostępnych modelach mogą Państwo znaleźć na stronie dystrybutorów: www.grassinc.pl oraz www.juta-grass.pl.

Które sztuczne trawy mamy od ręki?

Posiadamy od ręki w naszym magazynie w Warszawie 4 modele traw w dwóch szerokościach rolek (2m* lub 4m). Każdą trawę mogą Państwo kupić na wymiar (docinamy co 0,5 m po długości). Mimo starań o jak najwyższą dostępność, prosimy wcześniej o telefon w celu sprawdzenia dostępności konkretnego modelu w wybranej szerokości.

Mając świadomość, że oferowane przez nas trawy zdecydowanie lepiej prezentują się w dotyku i na żywo – serdecznie zapraszamy Państwa do naszych salonów podłóg!

Dane techniczne oferowanych traw

Model trawy Wicked Plus Salsa Summerset Paxx
Dostępne szerokości 2/4m 2/4m 2/4m 2/4m
Baza PE PE PE PE
Wysokość trawy 37 mm 32 mm 38 mm 20 mm
Ilość włókien na 1m² 17 850 szt 18 900 szt 15 750 szt 13 650 szt
Waga włókna 1m² 1 645 g 1 270 g 1 270 g 650 g
Waga całkowita 1m² 2 605 g 2 230 g 2 230 g 1 470 g

Wicked Plus

Grass INC. Wicked Plus

Salsa

Grass INC. Salsa

Summerset

Grass INC. Summerset

Paxx

Grass INC. Paxx