Jawor Parkiet Fertig Deska Logo

Fertig Deska

Fertig Deska to najpopularniejszy rozmiar warstwowych desek podłogowych firmy Jawor-Parkiet. Standardowo szeroka na 14 cm deska idealnie pasuje zarówno do dużych, ekskluzywnych pomieszczeń jak i do mniejszych, bardziej kameralnych sypialni. Jest to najbardziej uniwersalny i najbezpieczniejszy w projektowaniu wnętrz rozmiar podłogi drewnianej.

Fertig Deska to bardzo dobra alternatywa dla litych desek

Pojedyncze deski z kolekcji Fertig Deska charakteryzują się grubą na 6mm warstwą wierzchnią, która umożliwia wielokrotne cyklinowanie i odnawianie posadzki. Tak gruby obłóg powoduje, że Fertig Deska jest najlepszą, dostępną na rynku alternatywą dla popularnych wcześniej, ale bardzo wrażliwych na zmiany temperatury i wilgotności desek litych.

Ogrzewanie podłogowe i bezpieczeństwo

Ze względu na zastosowaną w kolekcji warstwową konstrukcję, która została połączoną z nowoczesnymi technikami wykorzystywanymi przy produkcji podłoga ta jest wyjątkowo stabilna dzięki czemu bez przeszkód może być stosowana na podłożach wyposażonych w wodne systemy ogrzewania podłogowego.

Potwierdzeniem wysokiej jakości podłóg Fertig Deska jest fakt, że producent udziela na swój produkt 30-letniej gwarancji. Podłogi drewniane od firmy Jawor-Parkiet to bezpieczny i rozsądny wybór.

Dwa rozmiary desek

Fertig Deska w standardowej i najpopularniejszej wersji występuje w rozmiarze 14 x 130-150 x 700-1500 mm i charakteryzuje się grubą na 6mm warstwą wierzchnią.

Wybrane modele podłogi dostępne są również w cieńszej 11mm wersji jak i w wydłużonym wariancie Fertig Deska Maxi, który charakteryzuje się rozmiarem 15 x 140-150 x 1500-2200 mm. Zarówno cieńsza 11mm wersja jak i wydłużona kolekcja Maxi ze względów technologicznych występują z cieńszym wynoszącym 3,6mm obłogiem.

Fertig Deska Rozmiary
Jawor Parkiet Fertig Deska Logo
Jawor Parkiet Fertig Deska

Wykończenie desek Fertig Deska

Pojedyncze elementy Fertig Deski wykończone są 8 warstwami lakieru lub 4 warstwami olejowosku. Każdy model standardowo jest sprzedawany z powierzchnią deski, która wcześniej została poddaną procesowi szczotkowania, a jej wszystkie cztery krawędzie zostały sfazowane. Taki rodzaj wykończenia zapewnia najlepsze doznania wizualne oraz zdecydowanie lepiej ukrywa przed naszymi oczami delikatne zarysowania czy pojawiające się w zimie pomiędzy elementami  mikroszczeliny. Warto zaznaczyć, że wybrane modele desek można zamówić w wersji ostrokrawężnej z gładką powierzchnią.

Fertig Deska

Standardowa kolorystyka Fertig Deska opiera się na naturalnych i bielonych kolorach dębu i jesionu w kilku klasach sortowania. Ponadto w ofercie producent posiada poddane procesowi termowania wersje dębu oraz jesionu jak i egzotyczne gatunki drewna takie jak Merbau czy Orzech Amerykański.

Jawor-Parkiet Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 13 wyjątkowo modnych kolorów o szczotkowanej powierzchni wykończonych olejowoskiem lub nowoczesnym lakierem Fusion Hybrid.

Jawor-Parkiet Retro Collection

Retro Collection to ekskluzywna, pokryta 4 warstwami olejowosku seria kolorystyczna złożona z 21 oryginalnych dekorów. Podłogi charakteryzują się nieszablonowym wykończeniem powierzchni.

Zobacz inspiracje z podłogami Fertig Deska!

Dlaczego warto wybrać ofertę Jawor-Parkiet od Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!