Fertig Deska

Fertig Deska to najczęściej wybierany rozmiar desek podłogowych firmy Jawor-Parkiet. Szeroka na około 14 cm deska idealnie pasuje zarówno do dużych, ekskluzywnych pomieszczeń jak i do mniejszych, bardziej kameralnych sypialni. Jest to najbardziej uniwersalny i najbezpieczniejszy w projektowaniu wnętrz rozmiar podłogi drewnianej.

Fertig Deska to dobra alternatywa dla litych desek

Pojedyncze elementy z serii Fertig Deska charakteryzują się grubą na 6mm warstwą wierzchnią, która umożliwia wielokrotne cyklinowanie i odnawianie posadzki. Tak gruby obłóg powoduje, że Fertig Deska jest najlepszą, dostępną na rynku alternatywą dla popularnych wcześniej, bardzo wrażliwych na zmiany temperatury i wilgotności desek litych.

Możliwość zastosowania na systemach ogrzewania podłogowego

Ze względu na warstwową konstrukcję, która została zastosowana w kolekcji, Fertig Deska może być również z powodzeniem stosowana na wodnych systemach ogrzewania podłogowego.

Popularny rozmiar deski

Pojedynczy element Fertig Deski charakteryzuje się wynoszącą 14mm grubością, 130-150mm szerokością oraz mix-em długości desek od 700 do 1500mm. Jawor-Parkiet na swój produkt udziela, aż 30 lat gwarancji.

Jawor Parkiet Fertig Deska Logo
Jawor Parkiet Fertig Deska

Najpopularniejszy rozmiar elementu drewnianego idealnie pasujący zarówno do mniejszych i większych pomieszczeń. Fertig Deska w porównaniu do pozostałych dostępnych rozmiarów wyróżnia się bardzo grubą, wynoszącą 6mm warstwą wierzchnią szlachetnego dębu przy grubości całkowitej 14mm.

Długość: 700-1500mm
Szerokość: 130-150mm
Grubość: 14mm

Właściwości desek Fertig Deska

Pojedyncze elementy Fertig Deski wykończone są 8 warstwami lakieru lub 3 warstwami olejowosku. Deski standardowo sprzedawane są w wersji ostrokrawężnej z gładką powierzchnią. Producent umożliwia jednak zamówienie desek posiadających fazę na wszystkich czterech krawędziach wraz z piękną, szczotkowaną powierzchnią.

Fertig Deska

Kolorystyka standardowa Fertig Deska!

Kolorystyka standardowa w serii Fertig Deska składa się z 16 dekorów w których skład wchodzi 7 wzorów dębu, 6 jesionów, 2 orzechów amerykańskich oraz 1 merbau.

Kolorystyka Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 8 bardzo modnych kolorów desek dębowych wykończonych olejowoskiem dostępnych w rozmiarze klasycznych desek (kolor Alabastro dostępny jest również w wersji lakierowanej).

Kolorystyka Retro Collection

Fertig Deska występuje również w wyjątkowo ekskluzywnej, niebagatelnej kolorystyce z serii Retro Collection. Sprawdź, modne i najbardziej pożądane wśród architektów barwy podłogi drewnianej!

Zobacz inspiracje z podłogą Fertig Deska!

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!