Jawor Parkiet Design Experience

Design Experience

Design Experience to seria producenta Jawor-Parkiet, dedykowana przede wszystkim architektom oraz kreatywnym inwestorom, którzy cenią sobie oryginalny design, zgodny ze światowymi trendami. Seria podłóg opiera się na krótszych, przyciętych deskach, których długość jest wielokrotnością szerokości. Powyższa zależność, wraz z konstrukcją lewego i prawego pióra, umożliwia tworzenie dowolnych wzorów, takich jak jodła klasyczna, kwadrat czy drabinka.

jodełka klasyczna

wzór ułożenia - jodełka klasyczna

jodełka klasyczna

kwadrat

wzór ułożenia - kwadrat

kwadrat

drabinka

wzór ułożenia - drabinka

drabinka

cegiełka regularna

wzór ułożenia - cegiełka regularna

cegiełka regularna

3 rozmiary! Dopasuj wielkość wzoru do Twojego pomieszczenia!

Seria Design Experience występuje w trzech rozmiarach: standardowym, maxi i maxi plus. Wszystkie wersje tej kolekcji posiadają 15mm grubości całkowitej w tym 3,6mm warstwy wierzchniej. Rozmiar pojedynczego elementu w wersji standardowej wynosi 120 x 600 mm. Design Experience w wersji maxi to natomiast 150 x 750 mm. Rozmiar maxi plus charakteryzuje się natomiast największym rozmiarem 180 x 900 mm. Wszystkie 3 rozmiary posiadają długość będąca 5-krotną wielokrotnością jej szerokości.

Design Experience Rozmiary

Warto odnotować, że jeżeli inwestor w trakcie zamawiania podłogi nie zaznaczy, że jest zainteresowany układaniem podłogi we wzór kwadrat lub drabinka to producent może dostarczyć wersję standardową o długości 590mm (zamiast 600mm) lub wersję maxi o szerokości 140mm (zamiast 150mm).

W przypadku zainteresowania mniejszym rozmiarem jodełki zachęcamy do zapoznania się z rozmiarem Fertig Parkiet, który również występuje w opcji z lewym i prawym piórem co oznacza możliwość ułożenia identycznych wzorów jak przy produkcie Design Experience.

Ogrzewanie podłogowe i bezpieczeństwo

Podłogi z serii Design Experience ze względu na stabilną, warstwową konstrukcję, która została w nich zastosowana mogą być z powodzeniem stosowane na podłożach wyposażonych w wodne systemy ogrzewania podłogowego. Dowodem na bardzo wysoką jakość produktu jest fakt, że producent na swoje podłogi udziela aż 30 lat gwarancji. Design Experience to rozsądny wybór.

Wyjątkowo modna i doceniana seria podłóg

Dobry Design Wyróżnienie

Miło nam zakomunikować, że w konkursie Dobry Design 2019 organizowanym w trakcie targów 4 Design Days, wyróżniającym najlepsze, najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają przestrzenie domów i mieszkań, w kategorii: Podłogi i ściany kolekcja Design Experience Maxi otrzymała wyróżnienie.

Jawor Parkiet Design Experience
Design Experience od Jawor-Parkiet

Wykończenie jodełek Design Experience

Pojedyncze elementy Design Experience wykończone są 8 warstwami lakieru matowego lub 4 warstwami olejowosku. Każdy model jest sprzedawany z powierzchnią deski, która wcześniej została poddana procesowi szczotkowania, a jej wszystkie cztery krawędzie zostały sfazowane. Taki rodzaj wykończenia zapewnia najlepsze doznania wizualne oraz zdecydowanie lepiej ukrywa przed naszymi oczami delikatne zarysowania czy pojawiające się w zimie pomiędzy elementami  mikroszczeliny.

Design Experience Banner

Standardowa kolorystyka w kolekcji Design Experience opiera się na egzotycznym orzechu amerykańskim (tylko Design Experience Maxi) oraz naturalnym kolorze dębu dostępnym w dwóch klasach sortowania. Podłogi wykańczane są fabrycznie naturalnym olejowoskiem lub specjalną wersją lakieru o matowym efekcie.

Jawor Parkiet Design Experience
Jawor-Parkiet Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 13 wyjątkowo modnych kolorów o szczotkowanej powierzchni wykończonych olejowoskiem lub nowoczesnym lakierem Fusion Hybrid.

Jawor-Parkiet Retro Collection

Retro Collection to ekskluzywna, pokryta 4 warstwami olejowosku seria kolorystyczna złożona z 21 oryginalnych dekorów. Podłogi charakteryzują się nieszablonowym wykończeniem powierzchni.

Zobacz inspiracje z podłogami Design Experience!

Dlaczego warto wybrać ofertę Jawor-Parkiet od Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!