Design Experience

Design Experience i Design Experience Maxi to serie producenta Jawor-Parkiet, dedykowane przede wszystkim architektom oraz kreatywnym inwestorom, którzy cenią sobie oryginalny design, zgodny ze światowymi trendami. Obie serie podłóg opierają się na krótszych, przyciętych deskach, których długość jest wielokrotnością szerokości. Powyższa zależność, wraz z konstrukcją lewego i prawego pióra, umożliwia tworzenie dowolnych wzorów, takich jak jodła klasyczna, kwadrat czy drabinka.

Interesujące rozmiary pojedynczego elementu

Seria Design Experience charakteryzuje się 15 mm grubością (3,6 mm warstwy wierzchniej), szerokością wynoszącą 120 mm i długością 590 lub 600 mm. Linia Design Experience Maxi ma natomiast 14 mm grubości całkowitej (aż 6 mm warstwy wierzchniej), 150 mm szerokości i 750 mm długości.

Jodełka klasyczna i ogrzewanie podłogowe

Warstwowa konstrukcja produktu zapobiega naturalnym naprężeniom drewna i jest mniejszym obciążeniem dla podłoża. Ponadto deski Design Experience mogą być bez przeszkód stosowane na podłożach z wodnym systemem ogrzewania podłogowego. Producent na swój produkt udziela aż 30 lat gwarancji.

Wyjątkowo modna i doceniana seria podłóg

Miło nam zakomunikować, że niepowtarzalny design oraz niestandardowe rozwiązania technologiczne serii Design Experience zostały docenione przez jury ogólnopolskiego konkursu Inspiracje 2018 poprzez przyznanie jej nagrody – wyróżnienia w kategorii „Podłogi”. Przyznanie nagrody nastąpiło 12 kwietnia 2018 roku podczas uroczystej gali organizowanej przez wydawcę magazynu „Świat Rezydencji, Wnętrz i Ogrodów”.

Jawor Parkiet Design Experience
Design Experience od Jawor-Parkiet

Rozmiar deski Design Experience dedykowany jest architektom oraz kreatywnym inwestorom. Linia ujednoliconych, krótkich desek o długości będącej wielokrtonością szerokości daje rozmaite możliwości ułożenia oryginalnych wzorów takich jak jodełka klasyczna, kwadrat, drabinka czy regularna okrętówka.

Długość: 590-600mm
Szerokość: 120mm
Grubość: 15mm

Jest to wariacja Design Experience o powiększonym w stosunku do wersji standardowej rozmiarze pojedynczego elementu oraz grubszej wynoszącej 6mm warstwie wierzchniej. Również i ten rozmiar desek umożliwia ułożenie desek we wzory takie jak jodełka klasyczna, kwadrat, drabinka czy regularna okrętówka.

Długość: 750mm
Szerokość: 150mm
Grubość: 14mm

Właściwości Design Experience

Pojedyncze elementy Design Experience wykończone są lakierem matowym lub olejowoskiem. Wszystkie wzory posiadają szczotkowaną powierzchnię oraz fazę na  czterech krawędziach. Produkt wykonany jest w technologii warstwowej i posiada grubą – wynoszącą nawet 6 mm warstwę szlachetną – która umożliwia w przyszłości wielokrotną renowacje posadzki.

Jawor Parkiet Design Experience

Kolorystyka standardowa Design Experience

Kolorystyka standardowa w serii Design Experience składa się tylko z 2 dekorów dębowych, których górna warstwa wykończona może być olejowoskiem lub lakierem matowym.

Kolorystyka Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 8 bardzo modnych kolorów desek dębowych wykończonych olejowoskiem dostępnych w rozmiarze jodełki klasycznej (kolor Alabastro dostępny jest również w wersji lakierowanej).

Kolorystyka Retro Collection

Design Experience występują również w wyjątkowo ekskluzywnej, niebagatelnej kolorystyce z serii Retro Collection. Sprawdź, modne i najbardziej pożądane wśród architektów barwy podłogi drewnianej!

Zobacz inspiracje z deskami Design Experience!

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!