Listwy Lagrus

Lagrus to seria najpopularniejszych w Polsce listew wykonanych z MDF. Produkowane są one przez firmę Decoplast od ponad 15 lat. Za cel firmy stawiane jest zadowolenie klientów, na który składa się jakość wykonania i styl. Stabilną pozycję na rynku producent zawdzięcza bardzo szerokiej ofercie, wysokiej dostępności i stosowaniu dobrych materiałów.

Listwy są wykonane z płyty MDF – materiału o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju. Ponadto materiał ten nie zawiera żadnych strukturalnych niedoskonałości, jakie spotykamy w drewnie: sękatość, złe ułożenie włókien, wielordzenność, pęknięcia czy też przeżywiczenie. Dzięki właściwościom płyty MDF, listwy nadają się idealnie do obróbki maszynowej, co pozwala na uzyskanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów i profili.

Listwy przeciwwilgociowe

W celu zabezpieczenia listew Lagrus przed wodą, dolna krawędź listwy jest specjalnie izolowana przeciwwilogciowo. Dzięki temu zabiegowi możemy bez obaw stosować listwy również w kuchni, łazience czy przedpokoju. Ponadto listwy Lagrus posiadają podfrezowanie na kable oraz frezy poprawiające mocowanie do ściany.

Producent posiada w swojej ofercie również listwy Lagrus Plus – czyli najpopularniejsze listwy Lagrus wykonane z wilgocioodpornego MDF, które są zalecane do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Istnieje również możliwość zamówienia każdego standardowego wzoru w wersji Plus za odpowiednią dopłatą.

Logo Lagrus
Kolorowe listwy Lagrus

Kolorystyka

Wszystkie listwy Lagrus występują w standardzie w białym wykończeniu lakierem w kolorze RAL 9003. Najpopularniejsze modele możemy zamówić również w kolorach RAL 9016 (biały), RAL 7035 (jasnoszary), RAL 7042 (szary) i RAL 9005 (czarny). Na zamówienie jest możliwość wykończenie listew innym kolorem lakieru z palety RAL, NCS i ICA.

Dostępne modele

Zastanawiasz się, nad wyborem modelu listwy? Zobacz przekroje poprzeczne dostępnych w naszej ofercie 50 modeli listew Lagrus! Listwy przypodłogowe zarówno o stylu nowoczesnym jak i klasycznym są dostępne w szerokiej gamie wysokości: 60, 80, 100, 120 i 150 mm oraz w następujących grubościach: 10, 12, 16 i 19 mm.

Dostawa i montaż

Czas dostawy listew w wybarwieniu standardowym to najczęściej tylko 2-3 dni robocze od momentu wpływu należności na nasze konto. W przypadku zamówień niestandardowych czas realizacji wynosi ok. 10-15 dni roboczych. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru z naszego magazynu. Prowadzimy również wysyłkę listew przypodłogowych na terytorium całej Polski.

Nasza firma, oprócz sprzedaży listew przypodłogowy, oferuje również ewentualny ich montaż na terenie Warszawy i okolic. Dla Klientów zamawiających u nas wcześniej podłogę przewidziany jest dodatkowy rabat na usługę montażu.

Montaż listew Lagrus