Superparkiet

Superparkiet to rodzinna firma z tradycjami, której początki funkcjonowania sięgają 1994 roku. Od tamtego momentu wykonaliśmy już ponad 3 000 000 m² podłóg. Aktualnie jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie montażu warstw wierzchnich posadzek, jak i renowacji podłoży. Mimo zdecydowanie rosnącej popularności, ciągle się rozwijamy, starając się jeszcze bardziej usprawnić obsługę oraz zwiększyć poziom Państwa zadowolenia z dobrze dokonanego wyboru.

W naszych profesjonalnych salonach podłóg czekają na Państwa merytorycznie przygotowani i doświadczeni specjaliści, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zawsze stawiamy na szczerość oraz zaufanie – zarówno przed spisaniem zamówienia, jak i w trakcie jego realizacji. W każdym przypadku staramy obsłużyć Państwa w taki sposób, aby stali się Państwo ambasadorami naszej firmy i z chęcią polecali nas innym.

Oferujemy wyłącznie wyselekcjonowane materiały i bez względu na rodzaj oferowanego produktu, zawsze zapewniamy najwyższe standardy wykończenia oraz najlepszą jakość używanych materiałów, zachowując przystępną i atrakcyjną cenę.

Współpracujemy również z szerokim gronem architektów, którzy wyznaczają nowe kierunki projektowania niepowtarzalnych wnętrz z wykorzystaniem oferowanych przez nas posadzek. Nie boimy się indywidualnych projektów oraz nieszablonowych realizacji.

Na rynku wyróżniamy się wyjątkowo szeroką ofertą, w skład której wchodzą nie tylko podłogi drewniane, a także betony woskowane, żywice podłogowe, panele laminowane, wykładziny, drzwi, listwy czy produkty na zewnątrz, takie jak sztuczna trawa lub tarasy drewniane i kompozytowe. Jest to jedna z najszerszych ofert dostępna na rynku.

Nasza firma posiada profesjonalne ekipy posadzkarskie, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo każde zadanie. Możemy też pomóc Państwu na inwestycjach, gdzie występują problematyczne podłoża, a inni już się poddali.

Nasze kwalifikacje to certyfikaty autoryzowanych wykonawców, które uzyskaliśmy od wszystkich znaczących na naszym rynku producentów pokryć podłogowych. Nasza wiedza to przebyte liczne szkolenia oraz nieocenione doświadczenie zdobyte na budowach. Udokumentowaniem powyższego jest fakt, że w naszych szeregach posiadamy jednego z pierwszych rzeczoznawców posadzkarskich w Polsce.

Szczególną uwagę przykładamy do przygotowania podłoża, zanim rozpoczniemy montaż każdego rodzaju posadzki. W tej dziedzinie jesteśmy ekspertami. Najlepszym dowodem tego jest to, że ze świadczonych przez nas usług naprawy podłoży korzysta wiele innych, konkurencyjnych firm z branży posadzkarskiej. Jesteśmy z tego dumni!

Ponadto swoją wiedzą z chęcią się również dzielimy. Wspólnie z największymi producentami chemii przeznaczonej do podłóg organizujemy szkolenia i seminaria dla parkieciarzy z zakresu nowych technologii przygotowania podłoży oraz montażu i wykańczania podłóg drewnianych.

Wierzymy, że przygotowana przez nas kompleksowa oferta, połączona z profesjonalną obsługa i fachowym montażem, spełnią Państwa oczekiwania oraz spowodują pełne zadowolenie z dokonanego wyboru – wyboru firmy Superparkiet.

Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania, służąc fachową wiedzą. A wszystko to dla Państwa i naszej własnej satysfakcji oraz bezpieczeństwa. Za jakość odpowiadamy własnym nazwiskiem.

Zapraszamy Państwa do naszych salonów!

podpis2

mgr inż. Tomasz Pol

mgr inż. Grzegorz Pol

Wybrane realizacje

W głównym budynku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN wykonaliśmy ponad 6000m² podłoży oraz około 1000m² posadzek z wykładzin PVC.
W Narodowym Instytucie Leków zainstalowaliśmy ponad 10.000 m² posadzek elastycznych, w tym ok. 300 m² posadzek prądoprzewodzących.
W wybranych salonach sprzedaży sieci Puma, znajdujących się w centrach handlowych w całej Polsce, wykonaliśmy poliuretanowe posadzki żywiczne.
W budynkach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach zainstalowaliśmy w sumie ponad 3.000 m² wykładzin PCV oraz ok. 200 m² podłóg drewnianych.
W domu naszego złotego panczenisty z Igrzysk Olimpijskich z Soczi w 2014 r. wykonaliśmy podłogi z paneli LVT oraz podłogi i ściany z betonu woskowanego.
W warszawskim domu na wodzie (nowoczesna barka) na Wiśle ułożyliśmy wszystkie podłogi wykonane z wysokoodpornych na wilgoć paneli winylowych.
W największym w Polsce sklepie piłkarskim R-GOL.com zamontowaliśmy wszystkie posadzki wykonane z wysokiej jakości sztucznej trawy.

Otrzymane wyróżnienia

certyfikat wzorowy fachowiecW 2016 roku na podstawie zebranych, pozytywnych opinii w Internecie zdobyliśmy certyfikat Wzorowego Fachowca.
certyfikat wzorowy fachowiecW 2017 roku na podstawie zebranych, pozytywnych opinii w Internecie zdobyliśmy certyfikat Sprawdzona Firma.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm – na rynku działamy nieprzerwanie od 1994 roku stając się jednym z liderów!,

 • przez ten czas wykonaliśmy ponad 3 000 000m² podłóg,

 • jesteśmy solidni i zaradni – aktualnie wykonujemy ok. 900 realizacji rocznie,

 • z naszych usług korzystają znane marki oraz popularne osoby,

 • realizujemy usługi kompleksowo: od profesjonalnego doradztwa, poprzez ewentualną naprawę podłoża, sprzedaż materiałów wykończeniowych, transport, wniesienie, do profesjonalnego montażu i serwisu pogwarancyjnego,

 • tworzymy także oferty indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnych nabywców,

 • zatrudniamy tylko profesjonalistów: posadzkarzy i parkieciarzy, wyposażonych w nowoczesne maszyny i sprzęt,

 • posiadamy wyjątkowo szeroką ofertę, w skład której, oprócz podłóg drewnianych, wchodzą m.in. panele laminowane, panele winylowe, betony woskowane, żywice podłogowe, wykładziny, schody, tarasy, drzwi, listwy czy sztuczna trawa,

 • stawiamy przede wszystkim na jakość – dlatego nasza oferta to najlepsi i sprawdzeni przez nas producenci krajowi i zagraniczni,

 • ze względu na dużą ilość zamówień wysyłanych do producentów, jesteśmy w stanie zaoferować produkty w wysoce konkurencyjnych cenach,

 • zakupione podłogi jako nieliczni magazynujemy w ogrzewanym magazynie, co jest kluczowe dla stabilności drewna i jego jakości,

 • posiadamy blisko 20.000 m² podłóg dostępnych od ręki na naszym magazynie,

 • używamy chemii wyłącznie najlepszej jakości – są to niemieckie marki Uzin, Pallmann i Saicos,

 • naszym celem jest indywidualne podejście do każdego klienta, niezależnie od wielkości realizacji,

 • jesteśmy Partnerem Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy,

 • posiadamy przejrzyste i czytelne umowy,

 • dbamy o środowisko – każdy materiał, z którego stworzone są nasze produkty, pochodzi wyłącznie z certyfikowanych lasów, w tym lasów objętych FSC.

 • dbamy o terminowość i rzetelność obsługi klientów.