Color Inspiration

Color Inspiration to kolekcja kolorystyczna dębowych, gotowych podłóg warstwowych producenta Jawor-Parkiet składających się z 8 barw inspirowanych krajobrazami Italii – zielonymi winnicami upalnej Kalabrii, toskańskimi gajami oliwnymi czy piaszczystymi plażami Sardynii. Odkryj piękno podłóg razem z Color Inspiration!

Staranne wykończenie podłogi w standardzie

Produkty z tej serii są farbrycznie barwione naturalnym olejowoskiem a ich powierzchnie są uszlachetnione podczas starannego procesu szczotkowania. Nowoczesny design i dynamikę zawdzięczają czterostronnemu fazowaniu, które optycznie podkreśla każdy pojedynczy element posadzki drewnianej.

Każdy kolor dostępny aż w 8 różnych rozmiarach!

Kolorystyka Color Inspiration dostępna jest w jednym z 8 rozmiarów – od tradycyjnego parkietu, poprzez krótkie, średnie, długie oraz bardzo długie deski kończąc na jodełce francuskiej dostępnej w dwóch szerokościach.

Color Inspiration Logo
Color Inspiration Jawor-Parkiet

Poznaj linie kolorystyczną Color Inspiration

Color Inspiration składa się z 8 oryginalnych wybarwień dębowej posadzki drewnianej dostępnej w dwóch klasach sortowania: żywiołowej Classic oraz bardziej stonowanej Elegance.

Color Alabastro

Wyjątkowa barwa tej deski, inspirowana jasnymi, skalistymi krajobrazami brzegów archipelagu wysp Temiti sprawia, że podłoga ta doskonale sprawdzi się we wnętrzach, w których dominuje klasyczna biel. Kolor ten występuje również w wersji lakierowanej.

Color Oro

Eteryczne piękno i delikatna, złocista barwa tej deski budzą skojarzenia z bajecznymi kamieniczkami Piazza Umberto. Ciepły i subtelny odcień podłogi sprawi, że będzie ona harmonijnym uzupełnieniem wnętrz marynistycznych. Połączona z dodatkami uczyni każde wnętrze klimatycznym i przytulnym.

Color Avorio

Ta delikatnie bielona deska cechuje się zróżnicowaną kolorystyką poszczególnych klepek. Kremowo-białe wybarwienie rozjaśni ciemne oraz stonowane pomieszczenia w miekszaniu. Stanowić będzie także harmonijne dopełnienie modernistycznych i klasycznych wnętrz.

Color Bianco

Wyjątkowa podłoga inspirowana rajskimi krajobrazami skąpanych w słońcu włoskich plaż. Subtelny odcień bieli sprawi, że deska ta świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Doskonale będzie się również prezentować połączona ze stylistyką skandynawską czy angielską.

Color Luna

Kolor tej podłogi przywodzi na myśl krystalicznie czyste wody włoskiego Lago di Como, wkomponowanego w zalesione, alpejskie zbocza. Jasna barwa produktu sprawia, że jest on uniwersalnym rozwiązaniem zarówno do wnętrz klasycznych i eleganckich, jak i bardziej wyszukanych.

Color Vulcano

Inspirowane żyznymi ziemiami wokół Wezuwiusza kolory ziemi i szarości czynią z tej podłogi idealne uzupełnienie aranżacji w stylu toskańskim. Deska ta świetnie sprawdzi się również we wnętrzach industrialnych, którym doda przytulności i designu na światowym poziomie.

Color Rosolare

Wyjątkowo elegancka deska inspirowana toskańskimi gajami oliwnymi. Jej głęboka, ciemna barwa podkreśla naturalne walory dębowej podłogi. Stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich, którzy cenią nowoczesne rozwiązania a zarazem marzą o ciepłym i przytulnym wnętrzu.

Color Nero

Ciemna barwa tej deski przywodzi na myśl wulkaniczny piasek z wyspy Vulcano. Gładką powierzchnię o dowolnym układzie włókien rozświetla miejscami występująca biel. Podłoga ta stanowić może spójne uzupełnienie nawet najbardziej wysublimowanych wnętrz. Polecana jest do słonecznych pomieszczeń.

Właściwości podłóg

Poznaj rozmiary elementów dostępnych w kolorach z serii Color Inspiration

Najpopularniejszy rozmiar elementu drewnianego idealnie pasujący zarówno do mniejszych i większych pomieszczeń. Fertig Deska w porównaniu do pozostałych dostępnych rozmiarów wyróżnia się bardzo grubą, wynoszącą 6mm warstwą wierzchnią szlachetnego dębu przy grubości całkowitej 14mm.

Długość: 590-990mm
Szerokość: 130-150mm
Grubość: 14mm

Ekskluzywny rozmiar desek dedykowany dla osób ceniących luksus i estetykę. Fertig Deska Luxury została opracowana zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Modna, wyjątkowo długa i wykonana z najwyższej jakości wyselekcjonowanych desek dębowych, stanowi kwintesencję doskonałości.

Długość: 1500-2200mm
Szerokość: 180-200mm
Grubość: 15mm

Najszersze i najdłuższe dostępne w ofercie firmy Jawor-Parkiet deski dębowe. Ze względu na swoją niespotykaną na co dzień szerokość zalecane są do stosowania przede wszystkim w dużych, reprezentatywnych pomieszczeniach. Deski Luxury Maxi nadają każdemu wnętrzu wyjątkowej ekskluzywności oraz szyku.

Długość: 2000-2500mm
Szerokość: 260-290mm
Grubość: 15mm

Rozmiar deski Design Experience dedykowany jest architektom oraz kreatywnym inwestorom. Linia ujednoliconych, krótkich desek o długości będącej wielokrtonością szerokości daje rozmaite możliwości ułożenia oryginalnych wzorów takich jak jodełka klasyczna, kwadrat, drabinka czy regularna okrętówka.

Długość: 590-600mm
Szerokość: 120mm
Grubość: 15mm

Jest to wariacja Design Experience o powiększonym w stosunku do wersji standardowej rozmiarze pojedynczego elementu oraz grubszej wynoszącej 6mm warstwie wierzchniej. Również i ten rozmiar desek umożliwia ułożenie desek we wzory takie jak jodełka klasyczna, kwadrat, drabinka czy regularna okrętówka.

Długość: 750mm
Szerokość: 150mm
Grubość: 14mm

Fertig Parkiet to rozmiar klasycznego parkietu o grubej, wynoszącej 6mm warstwie wierzchniej, która umożliwia wielokrotne odnowienie posadzki. Długość elementu, która jest wielokrotnością szerokości umożliwia ułożenie parkietu we wzory takie jak jodełka klasyczna, kwadrat, drabinka czy regularna okrętówka.

Długość: 490mm
Szerokość: 65-70mm
Grubość: 14mm

Chevron to klasyczna jodełka francuska o szerokości tradycyjnego parkietu lub deski. Chevron Parkiet ze względu na swój mniejszy rozmiar idealnie nadaje się do małych i średnich wnętrz. Do większych wnętrz polecamy zastosowanie Chevron Deski. Grubość warstwy wierzchniej produktu w obu przypadkach to 6mm.

Długość: 470-485mm lub 590-990mm
Szerokość: 65-70mm lub 130-150mm
Grubość: 14mm

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!