Jawor Parkiet Fertig Parkiet Logo

Fertig Parkiet

Fertig Parkiet to klasyczna, wykończona fabrycznie lakierem lub olejowoskiem podłoga drewniana polskiego producenta podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. Pojedyncze elementy charakteryzują się grubością całkowitą wynoszącą 14mm, długością 490mm i szerokością 70mm (dopuszczalna jest również szerokość 65mm). Klepki wykonane są z drewna dębu lub jesionu. Większość wzorów ze standardowej kolekcji kolorystycznej występuje również w cieńszej, wynoszącej 11mm grubości.

Duże możliwości dostosowania produktu

Klepki najczęściej układamy we wzór cegiełki nieregularnej, polegający na przypadkowym, naturalnym rozłożeniu elementów na podłodze. Uzyskany efekt czyni każdą podłogę niepowtarzalną oraz podkreśla jej różnorodność.

Natomiast mając na uwadze, że długość klepki jest wielokrotnością jej szerokości oraz istniejącą możliwość zamówienia podłogi z lewym i prawym piórem to Fertig Parkiet możemy ułożyć również w interesujące wzory takie jak jodełka klasyczna, kwadrat czy drabinka.

jodełka klasyczna

wzór ułożenia - jodełka klasyczna

jodełka klasyczna

kwadrat

wzór ułożenia - kwadrat

kwadrat

drabinka

wzór ułożenia - drabinka

drabinka

cegiełka regularna

wzór ułożenia - cegiełka regularna

cegiełka regularna

Fertig Parkiet standardowo jest dostępny w wersji fazowanej poddanej procesowi szczotkowania. Producent umożliwia zamówienie niektórych wzorów w wersji o gładkiej strukturze jak i w wariancie ostrokrawężnym (pozbawionym faz na krawędziach).

Parkiet na ogrzewaniu podłogowym

Specjalna, dwuwarstwowa konstrukcja produktu powstała z myślą o ograniczeniu naturalnych naprężeń drewna. Zastosowanie tej konstrukcji oznacza, że wymagania w stosunku do podłoża są zauważalnie mniejsze, a ewentualne niedopatrzenia związane z utrzymywaniem nieodpowiednich warunków wilgotności i temperatury w pomieszczeniu spowodują mniejsze uszkodzenia. Podłogi Fertig Parkiet bez obaw można stosować na podłożach z wodnym systemem ogrzewania podłogowego.

30 lat gwarancji

Producent na swój produkt udziela, aż 30 lat gwarancji, co w połączeniu z nowoczesnymi technikami produkcji i zastosowaniu wyjątkowej konstrukcji, świadczy o bardzo wysokiej jakości wykonania podłóg Fertig Parkiet.

Jawor Parkiet Fertig Parkiet Logo
Jawor Parkiet Fertig Parkiet

Wykończenie podłogi Fertig Parkiet

Elementy Fertig Parkiet wykończone są 8 warstwami lakieru lub 4 warstwami olejowoskiem. Inwestor w większości przypadków może również zdecydować się na wersję ostrokrawężną parkietu lub czterostronnie fazowaną (z dodatkową opcją szczotkowania powierzchni). Produkt wykonany jest w technologii warstwowej i posiada grubą, wynoszącą nawet 6mm warstwę szlachetną, która umożliwia w przyszłości wielokrotną renowacje posadzki.

Fertig Parkiet Banner

Standardowa kolorystyka w kolekcji Fertig Parkiet opiera się na parkiecie dębowym i jesionowym, które jest dostępny w wielu klasach sortowania. Klepki występują również w wersjach poddanych procesowi termowania lub amoniakowania. Podłogi wykańczane są fabrycznie olejowoskiem lub warstwami lakieru.

Jawor-Parkiet Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 13 wyjątkowo modnych kolorów o szczotkowanej powierzchni wykończonych olejowoskiem lub nowoczesnym lakierem Fusion Hybrid.

Zobacz inspiracje z podłogami Fertig Parkiet!

Dlaczego warto wybrać ofertę Jawor-Parkiet od Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!