Fertig Parkiet

Fertig Parkiet to klasyczna, wykończona fabrycznie lakierem lub olejowoskiem podłoga drewniana polskiego producenta podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. Pojedyncze elementy charakteryzują się grubością całkowitą wynoszącą 14mm, długością 490mm i szerokością 70mm (dopuszczalna jest również szerokość 65mm). Klepki wykonane są z drewna dębu lub jesionu. Większość wzorów ze standardowej kolekcji kolorystycznej występuje również w cieńszej, wynoszącej 11mm grubości.

Konstrukcja umożliwiająca instalację na ogrzewaniu podłogowym

Dwuwarstwowa konstrukcja produktu zapobiega naturalnym naprężeniom drewna i jest mniejszym obciążeniem dla podłoża. Ponadto bez przeszkód Fertig Parkiet może być stosowany na podłożach z wodnym systemem ogrzewania podłogowego.

Duże możliwości dostosowania produktu

Długość, która jest wielokrotnością szerokości elementu wraz z możliwością zamówienia podłogi z lewym i prawym piórem umożliwia ułożenie podłogi Fertig Parkiet w interesujące wzory takie jak jodełka klasyczna, kwadrat czy drabinka.

Produkt standardowo jest dostępny w wersji ostrokrawężnej i gładkiej, ale w większości przypadków można zamówić go również z fazą czterostronną oraz w wersji szczotkowanej.

30 lat gwarancji

Producent na swój produkt udziela, aż 30 lat gwarancji, co w połączeniu z nowoczesnymi technikami produkcji i zastosowaniu wyjątkowej konstrukcji, świadczy o bardzo wysokiej jakości wykonania podłóg Fertig Parkiet.

Jawor Parkiet Fertig Parkiet Logo
Jawor Parkiet Fertig Parkiet

Fertig Parkiet to rozmiar klasycznego parkietu o grubej, wynoszącej 6mm warstwie wierzchniej, która umożliwia wielokrotne odnowienie posadzki. Długość elementu, która jest wielokrotnością szerokości umożliwia ułożenie parkietu we wzory takie jak jodełka klasyczna, kwadrat, drabinka czy regularna okrętówka.

Długość: 490mm
Szerokość: 65-70mm
Grubość: 14mm

Właściwości parkietów Fertig Parkiet

Elementy Fertig Parkiet wykończone są lakierem lub olejowoskiem. Inwestor w większości przypadków może również zdecydować się na wersję ostrokrawężną parkietu lub czterostronnie fazowaną. Produkt wykonany jest w technologii warstwowej i posiada grubą, wynoszącą nawet 6mm warstwę szlachetną, która umożliwia w przyszłości wielokrotną renowacje posadzki.

Jawor Parkiet Fertig Parkiet

Kolorystyka standardowa Fertig Parkiet

Kolorystyka standardowa składa się z 16 dekorów (9 wykonanych z dębu, 7 z jesionu), których górna warstwa wykończona może być olejowoskiem lub lakierem. Parkiet dębowy w kolorze naturalnym został podzielony pod względem natężenia cech drewna na 4 klasy: Premium, Elegance, Classic i Country (0, I, II, III).

Kolorystyka Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 8 bardzo modnych kolorów parkietów dębowych wykończonych olejowoskiem dostępnych w rozmiarze klasycznych klepek (kolor Alabastro dostępny jest również w wersji lakierowanej).

Zobacz inspiracje z Fertig Parkiet!

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!