Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe są popularnym wykończeniem podłóg w obiektach takich jak: mieszkanie, biuro czy hotel. Produkt nadaje wnętrzu przytulny i przyjazny charakter, zachowując przy tym stosowną elegancję i komfort. Taki rodzaj posadzki stanowi idealną izolację akustyczną i termiczną. Wykładzina dywanowa dostępna jest w rolce lub w płytkach.

Wykładziny dywanowe w rolce

Wykładziny dywanowe w rolce są przeważnie przeznaczone do mieszkań lub hoteli. Brak częstych łączeń umożliwia stosowanie dłuższych włókien – nawet do kilku centymetrów. Podczas projektowania wykładziny dywanowej należy zwrócić uwagę na szerokości pomieszczeń w celu uniknięcia dużej ilości niepożądanych łączeń brytów. Ponadto, w szczególności w przypadku inwestycji w mieszkaniach, nie bez znaczenia jest przeanalizowanie drogi transportowej. Aktualnie najczęściej sprzedawane są rolki o szerokości 4 lub 5m.

Szeroka oferta

Posiadamy bardzo szeroką ofertę wykładzin dywanowych. Od polipropylenowych (ekonomicznych), poprzez poliamidowe (odporne na zużycie) i wełniane (naturalne) kończąc na włóknie Triexta (plamoodporne). Tak szeroka gama wykładzin, wraz z możliwością zamiany jej w ładnie obszyty dywan powoduje, że praktycznie każda zainteresowana osoba znajdzie u nas swoją podłogę.

Polecani producenci

Nasza firma poleca wykładziny dywanowe marki SmartStrand oraz Lano. Są to produkty, które cechują się zarówno wysoką jakością, jak i interesującą ceną.

Najtrwalsze i najłatwiejsze w czyszczeniu wykładziny dywanowe na świecie. Sekret tego produktu tkwi w innowacyjnym włóknie. Producent udziela gwarancję obejmującą zabrudzenia zostawione przez zwierzęta domowe, zwłaszcza psy i koty na okres 25 lat!

Belgijski producent wykładzin dywanowych z bogatą historią. Na rynku wyróżnia się szerokim wachlarzem oferowanych kolekcji oraz różnorodnością zastosowanych włókien. Wykładziny Lano charakteryzują się korzystnym współczynnikiem cena / jakość.

Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe w płytkach

Wykładzina dywanowa w płytkach występuje również w bogatej kolorystyce i często, dzięki ciekawym fakturom, pozwala na stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów. Płytka ze względu na swój wygląd i długość włosa polecana jest przede wszystkim do obiektów biurowych, gdzie montowana jest na tzw. podłodze podniesionej. Produkt bardzo dobrze się sprawuje w miejscach o wysokim natężeniu ruchu – nie groźne mu obuwie zewnętrzne. Niewątpliwą zaletą płytek jest łatwość jej miejscowej naprawy – możliwa jest bezproblemowa wymiana pojedynczego elementu, bez konieczności zrywania większego fragmentu podłogi jak w przypadku wykładziny z rolki.

Jesteśmy dystrybutorem wykładzin dywanowych w płytkach producentów Burmatex, Voxflor i Tarkett.

Pielęgnacja wykładzin dywanowych

Wykładziny dywanowe, bez względu na rodzaj, nie są wymagające w montażu, bieżącej konserwacji i czyszczeniu (w szczególności wykładziny SmartStrand). Jeżeli zapewnimy jej odpowiednią pielęgnację – regularne odkurzanie, produkt zachowuje swoją barwę i pozostaje w świetnej kondycji przez wiele lat.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!