Quick-Step Livyn – panele winylowe

Ciche, mocne i w 100% wodoodporne panele winylowe

Quick-Step Livyn to luksusowe płytki winylowe o wyjątkowo dużej odporności na zużycie dzięki zastosowanej zamkniętej strukturze warstwy wierzchniej opartej na technologiach Stain Guard i Scratch Guard. Powyższa hydrofobowa powłoka chroni podłogę przed ewentualnymi zarysowaniami, plamami czy zadrapaniami oraz sprawia, że podłogi są bardzo łatwe w czyszczeniu. Ponadto wodo-obojętne PVC, które jest bazą produktu sprawia, że panele nie boją się wody, są ciche i ciepłe. Podłogi Livyn to doskonały wybór do każdego pomieszczenia w mieszkaniu – nawet do łazienki!

Quick-Step Livyn Logo
Quick-Step Livyn Logo

Bogata gama produktów o pięknym i naturalnym wyglądzie

Kolekcja Quick-Step Livyn obejmuje bogatą gamę projektów przypominających naturalne drewno i kamień, z których każdy ma swój charakter. Za sprawą ekstramatowego wykończenia zastosowane panele są prawie nie do odróżnienia od prawdziwego drewna i płytek podłogowych. Perfekcyjne wykończenie realizujemy, wybierając fazy i struktury pasujące do Twoich ulubionych projektów.

Ekologiczny wybór

Panele Quick-Step Livyn nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Wykorzystujemy tylko plastyfikatory, które są bezpieczne – nasze podłogi produkujemy z surowców dozwolonych do produkcji zabawek czy nawet smoczków dla dzieci.

Idealny materiał na szybki remont

Podłogi winylowe Quick-Step są bardzo cienkie, więc mogą być bez przeszkód montowane na istniejącej podłodze. Dzięki postawieniu na panele Livyn zaoszczędzisz czas oraz środki pieniężne przeznaczone na demontaż starej podłogi – będziesz mógł je poświęcić na dalszy remont mieszkania.

Produkt na systemy ogrzewania podłogowego

Podłogi Quick-Step Livyn świetnie przewodzą ciepło, dzięki czemu są odpowiednie do montażu nad standardowym systemem ogrzewania i chłodzenia.

Poznaj panele winylowe Qucik-Step Livyn

Podłogi winylowe Quick-Step zostały podzielone na 3 kolekcje: Balance, Pulse i Ambient. Pierwsze dwie z nich zawierają podłogi imitujące posadzki drewniane – z zaznaczeniem, że w serii Pulse pojedynczy element jest większy rozmiarowo niż ma to miejsce we wzorach Balance. Kolekcja Ambient to natomiast dekory wiernie naśladujące podłogi ceramiczne oraz kamienne.

Dostosuj wersję panela do posiadanego podłoża

Producent umożliwia zamówienie każdego kolor panela winylowego w jednej z 5 wersji. Z poniższej tabeli poznasz najważniejsze różnice pomiędzy oferowanymi technologiami co spowoduje, że bez przeszkód dobierzesz odpowiednią wersję produktu do posiadanego na terenie inwestycji podłoża.

WersjaRodzaj podłożaPulseBalanceAmbient
Glue +
Wypoziomowane podłoże gładkie, nieporowate – wylewka samopoziomująca


cienkie panele winylowe wykonane w tzw. technologii dryback z warstwą wierzchnią z czystego PVC wynoszącą 0,55mm – panele należy przykleić za pomocą specjalistycznego kleju do wcześniej dokładnie wykonanym podłożu


nieograniczona długość i szerokość montażu paneli winylowych

2,5 x 217 x 1515mm
11 paneli = 3,616m²
2,5 x 194 x 1256mm
15 paneli = 3,655m²
2,5 x 327 x 1305mm
9 paneli = 3,841m²
Click
Click +
Nierówne podłoże porowate, równe – stan deweloperski


elastyczne panele winylowe umożliwiające montaż metodą „na pływająco” na nierównościach o szerokości do 4mm i głębokości do 1mm, warstwa wierzchnia produktu w zależności od wersji wynosi 0,30mm (Click) lub 0,55mm (Click +)


nieograniczona długość i szerokość montażu paneli winylowych

4,5 x 210 x 1510mm
7 paneli = 2,220m²
4,5 x 187 x 1251mm
9 paneli = 2,105m²
4,5 x 320 x 1300mm
5 paneli = 2,080m²
Rigid
Rigid +
Bardzo nierówne podłoże delikatne nierówności, fugi, – stara ceramika


sztywne panele umożliwiające montaż paneli winylowych metodą „na pływająco” na nierównościach o szerokości do 5mm i głębokości do 2mm,  warstwa wierzchnia produktu w zależności od wersji wynosi 0,30mm (Rigid) lub 0,55mm (Rigid +)


max. szerokość montażu – 13m, konieczność stosowania dylatacji w przejściach

5,0 x 210 x 1510mm
7 paneli = 2,230m²
5,0 x 190 x 1251mm
9 paneli = 2,140m²
5,0 x 305 x 610mm
10 paneli = 1,860m²

Podkłady pod panele winylowe

Pod panele układane metodą „na pływająco” dostępne w wersji Click/Click+ oraz Rigid/Rigid+ należy zastosować jeden z poniższych, dedykowanych podkładów.

PodkładLivyn BasicLivyn SunheatLivyn Transitstop
Wygląd
Do wersji paneli:Click (+) / Rigid (+)Click (+)Rigid (+)
Grubość całkowita1,0 mm1,5 mm2,0 mm
OpisPodkład Livyn Basic kompensuje drobne nierówności oraz zapewnia doskonałą izolację akustyczną (19 dB) redukując odgłosy powstające podczas chodzenia po podłodze.Podkład opracowany do pomieszczeń, w których występują wysokie temperatury i duże wahania temperatur (np. oranżerie). Jego zadaniem jest szybkie schłodzenie panela.Podkład stworzony dla osób dla których akustyka jest najważniejsza. Użyj tego podkładu aby zapewnić najlepszą redukcję poziomu dźwięku w pomieszczeniu poniżej.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!