Wyciszanie pomieszczeń

Przed montażem nowej podłogi, niezależnie od tego, czy jest to drewno, terakota czy PVC, istnieje możliwość wyciszenia pomieszczenia. Nasza firma posiada taką usługę w ofercie. Wyciszanie pomieszczeń polega na montażu specjalistycznego podkładu wytłumiającego podłogę nawet do 20-30 dB, co zdecydowanie ogranicza rozchodzenie się dźwięku.

Superparkiet, jako oficjalny dystrybutor marki Uzin, do wyciszania pomieszczeń stosuje najwyższej jakości produkty tej firmy. Maty stanowią bardzo dobrą izolację nie tylko akustyczną, ale i termiczną. Są to produkty łatwe w montażu i dopasowaniu, przeznaczone do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Elastyczna mata wykonana jest z materiału na bazie mieszanki poliuretanowo-korkowej. Przeznaczona jest do przyklejania do podłoża jako podkład pod wykładziny tekstylne oraz posadzki drewniane. Mata ta, z uwagi na swą grubość oraz zastosowany do jej klejenia klej, w duży  stopniu jest w stanie zniwelować nierówności rzędu kilku mm (w zależności od grubości maty).

Warto zauważyć, że istnieje możliwość stosowania powyższego rozwiązania na systemy ogrzewania podłogowego. Należy jednak pamiętać, że jest to kolejna warstwa (bariera), która stanowi również izolację termiczną, co powoduje zmniejszenie wydajności ogrzewania podłogowego.

Stosowanie mat ułatwia montaż końcowej warstwy posadzki, ponieważ poprzez zastosowanie tych mat, otrzymujemy bardziej równą powierzchnię.

Oferta na wyciszanie pomieszczeń

Od 1994 roku zajmujemy się profesjonalnie sprzedażą i montażem podłóg różnego typu. W porównaniu do konkurencji, wyróżnia nas, oprócz olbrzymiego doświadczenia, szeroki wachlarz oferowanych produktów, który połączyliśmy z atrakcyjną ceną. Nasza oferta to m.in.:


Wzory i rodzaje oferowanych produktów mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt, jak i na usługę.