Fertig Deska Luxury

Fertig Deska Luxury to prawdziwa „królowa” wśród desek polskiego, cenionego w Europie producenta – firmy Jawor-Parkiet. Kolekcje Luxury 220 i Luxury Maxi zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o osobach szczególnie ceniących nietuzinkową estetykę oraz luksus.

Szerokie i bardzo szerokie deski!

Powyższe serie podłóg drewnianych składają się z wyjątkowo długich i szerokich, wykonanych z najwyższej jakości wyselekcjonowanych desek dębowych oraz z orzecha amerykańskiego. Deski Fertig Deska Luxury są szlachetne, unikatowe, a zarazem funkcjonalne. Ze względu na warstwową konstrukcję, która została w nich zastosowana, podłogi Luxury mogą być również z powodzeniem stosowane na wodnych systemach ogrzewania podłogowego.

Kolekcja Luxury 220 charakteryzuje się zakresem szerokości desek 180-200 mm i długością 1500-2200 mm (orzech amerykański 500-2200 mm). Szerokość desek Luxury Maxi to natomiast 260-290 mm przy długości wynoszącej 2000-2500 mm. Grubość elementów drewnianych w obu kolekcjach wynosi 15 mm – w tym ok. 3,6 mm warstwy użytkowej. Producent na swój produkt udziela aż 30 lat gwarancji.

Wyjątkowo modna i doceniana seria podłóg

Seria Luxury 220 polskiego producenta Jawor-Parkiet została w 2015 roku wyróżniona przez międzynarodowe jury za design oraz funkcjonalność podczas targów Domotex – największych, wiodących tragach o tematyce podłogowej, odbywających się corocznie w Hannoverze.

Fertig Deska Luxury zyskała także uznanie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i znalazła się w gronie produktów rekomendowanych do plebiscytu Dobry Wzór 2015.

Jawor Parkiet Fertig Deska Luxury
Deski Luxury od Jawor-Parkiet

Ekskluzywny rozmiar desek dedykowany dla osób ceniących luksus i estetykę. Fertig Deska Luxury została opracowana zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Modna, wyjątkowo długa i wykonana z najwyższej jakości wyselekcjonowanych desek dębowych, stanowi kwintesencję doskonałości.

Długość: 1500-2200mm
Szerokość: 180-200mm
Grubość: 15mm

Najszersze i najdłuższe dostępne w ofercie firmy Jawor-Parkiet deski dębowe. Ze względu na swoją niespotykaną na co dzień szerokość zalecane są do stosowania przede wszystkim w dużych, reprezentatywnych pomieszczeniach. Deski Luxury Maxi nadają każdemu wnętrzu wyjątkowej ekskluzywności oraz szyku.

Długość: 2000-2500mm
Szerokość: 260-290mm
Grubość: 15mm

Właściwości desek Fertig Deska

Duże deski Fertig Deska Luxury wykończone są lakierem lub olejowoskiem. Wszystkie wzory desek Luxury posiadają fazę na wszystkich czterech krawędziach oraz piękną, szczotkowaną powierzchnię. Istnieje możliwość zamówienia desek ze standardowej kolekcji kolorystycznej o gładkiej powierzchni (nie dotyczy Dąb Country).

Jawor Parkiet Fertig Deska Luxury

Kolorystyka standardowa desek Luxury

Kolorystyka standardowa w serii Luxury 220 składa się z 5 dębowych dekorów oraz 2 orzechów amerykańskich. Ze względu na bardzo duży rozmiar pojedynczego elementu w kolekcji Luxury Maxi występuję wyłącznie dekor Dąb Classic będący mixem wszystkich klas (Elegance, Classic, Country).

Kolorystyka Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 8 bardzo modnych kolorów desek dębowych wykończonych olejowoskiem dostępnych w rozmiarze dużych i bardzo dużych desek (kolor Alabastro dostępny jest również w wersji lakierowanej).

Kolorystyka Retro Collection

Deski Luxury 220 występują również w wyjątkowo ekskluzywnej, niebagatelnej kolorystyce z serii Retro Collection. Sprawdź, modne i najbardziej pożądane wśród architektów barwy podłogi drewnianej!

Zobacz inspiracje z deskami Luxury!

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!