Jawor Parkiet Fertig Deska Luxury

Fertig Deska Luxury

Fertig Deska Luxury to prawdziwa „królowa” wśród desek polskiego, cenionego w Europie producenta – firmy Jawor-Parkiet. Kolekcje Luxury 220 i Luxury Maxi zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o osobach szczególnie ceniących nietuzinkową estetykę oraz luksus.

Szerokie i bardzo szerokie deski!

Seria podłóg drewnianych Luxury składa się z wyjątkowo długich i szerokich, wykonanych z najwyższej jakości wyselekcjonowanych desek dębowych oraz z orzecha amerykańskiego. Deski Fertig Deska Luxury są szlachetne, unikatowe, a zarazem funkcjonalne. Seria ze względu na rozmiar pojedynczego elementu została podzielona na dwie kolekcje: Luxury 220 i Luxury Maxi.

Kolekcja Luxury 220 charakteryzuje się zakresem szerokości desek 180-200 mm i długością 1500-2200 mm (orzech amerykański 500-2200 mm). Szerokość desek Luxury Maxi to natomiast 260-290 mm przy długości wynoszącej 2000-2500 mm. Grubość elementów drewnianych w obu kolekcjach wynosi 15 mm – w tym ok. 3,6 mm warstwy użytkowej.

Fertig Deska Luxury Rozmiary

Ogrzewanie podłogowe i bezpieczeństwo

Podłogi z serii Fertig Deska Luxury ze względu na stabilną, warstwową konstrukcję, która została w nich zastosowana mogą być z powodzeniem stosowane na podłożach wyposażonych w wodne systemy ogrzewania podłogowego. Dowodem na bardzo wysoką jakość produktu jest fakt, że producent na swoje podłogi udziela aż 30 lat gwarancji. Wybierając deskę Luxury dokonujesz rozsądnego wyboru.

Wyjątkowo modna i doceniana seria podłóg

Seria Luxury 220 została w 2015 roku wyróżniona przez międzynarodowe jury za design oraz funkcjonalność podczas targów Domotex – największych, wiodących tragach o tematyce podłogowej, odbywających się corocznie w Hannoverze. Fertig Deska Luxury zyskała także uznanie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i znalazła się w gronie produktów rekomendowanych do plebiscytu Dobry Wzór 2015.

Jawor Parkiet Fertig Deska Luxury
Deski Luxury od Jawor-Parkiet

Wykończenie desek Fertig Deska Luxury

Pojedyncze elementy Fertig Deski Luxury wykończone są 8 warstwami lakieru lub 4 warstwami olejowosku. Każdy model standardowo jest sprzedawany z powierzchnią deski, która wcześniej została poddaną procesowi szczotkowania, a jej wszystkie cztery krawędzie zostały sfazowane. Taki rodzaj wykończenia zapewnia najlepsze doznania wizualne oraz zdecydowanie lepiej ukrywa przed naszymi oczami delikatne zarysowania czy pojawiające się w zimie pomiędzy elementami  mikroszczeliny. Warto zaznaczyć, że wybrane modele desek można zamówić w wersji z gładką, nieszczotkowaną powierzchnią.

Fertig Deska Luxury Banner

Standardowa kolorystyka Fertig Deska Luxury opiera się na naturalnych i bielonych kolorach dębu w kilku klasach sortowania. Ponadto w ofercie producent posiada deski wykonane z egzotycznego Orzecha Amerykańskiego . Warto zaznaczyć, że mix długości desek orzecha jest inny i wynosi od 500-2200 mm.

Jawor-Parkiet Color Inspiration

Kolekcja Color Inspiration to 13 wyjątkowo modnych kolorów o szczotkowanej powierzchni wykończonych olejowoskiem lub nowoczesnym lakierem Fusion Hybrid.

Jawor-Parkiet Retro Collection

Retro Collection to ekskluzywna, pokryta 4 warstwami olejowosku seria kolorystyczna złożona z 21 oryginalnych dekorów. Podłogi charakteryzują się nieszablonowym wykończeniem powierzchni.

Zobacz inspiracje z podłogami Fertig Deska Luxury!

Dlaczego warto wybrać ofertę Jawor-Parkiet od Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!