Ekspertyzy posadzkarskie

Miło nam poinformować, że wiceprezesem naszej firmy jest jeden z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich powołanych z ramienia Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy – mgr inż. Tomasz Pol.

W związku z powyższym świadczymy również usługę wykonywania ekspertyz co do jakości podkładu jak i zainstalowanej na niej posadzce. Nasza firma posiada w pełni profesjonalny sprzęt w postaci praktycznie wszystkich urządzeń mierniczych m.in. higrometr CM, wagosuszarka, PressoMess, mierniki elektroniczne, niwelator ciśnieniowy oraz mikroskop.

Powyższe urządzenia oraz posiadane uprawnienia połączone z ponad 25 letnim doświadczeniem umożliwiają stworzenie ekspertyz jak i opinii.

Uwaga! Nasza firma nie wykonuje ekspertyz oraz opinii na zamówienie. Wszystkie nasze pomiary przeprowadzane są rzetelnie i uczciwie – tak aby odkryć źródło zaistniałego problemu, a nie wskazać winnego zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego taką usługę.

Poznaj naszą ofertę na wykonanie ekspertyzy posadzkarskiej

Od 1994 roku zajmujemy się profesjonalnie sprzedażą i montażem podłóg różnego typu. W porównaniu do konkurencji, wyróżnia nas, oprócz olbrzymiego doświadczenia, szeroki wachlarz oferowanych produktów, który połączyliśmy z atrakcyjną ceną. Nasza oferta to m.in.:


Wzory i rodzaje oferowanych produktów mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt, jak i na usługę.