Montaż drzwi

Nasza firma świadczy również profesjonalną usługę montażu drzwi, które zostały zakupione w naszych salonach podłóg. Posiadamy bardzo szeroką ofertę wzorów najpopularniejszy w Polsce producentów drzwi wykonanych z MDF-u takich jak DRE, Porta, Pol-Skone, Erkado czy Inter-Door jak i takich co głównym rdzeniem jest drewno – tj. Barański i Polesie.

Nasza oferta to standardowe drzwi przylgowe jak i nowoczesne drzwi bezprzylgowe. Wykonujemy również drzwi specjalnie pod projekt: łamane, z odwróconą przylgą, z systemem rondo itp.

Pomagamy naszym Klientom maksymalnie jak jest to możliwe ułatwić przebieg realizacji trudnego zamówienia jakim jest zakup drzwi. Proces ten składa się z profesjonalnego doradztwa w wyborze modelu, wykonania pomiarów na inwestycji wraz z pozostawieniem informacji o ewentualnych zmianach w rozmiarze otworu jak i profesjonalnego montażu.

Chcielibyśmy zwrócić Państwu uwagę, że nasza propozycja jest ofertą kompleksową, która zawiera transport kompletu drzwi na teren inwestycji, montaż ościeżnicy, montaż skrzydła z regulacją zawiasów, akrylowaniem szczelin pomiędzy ościeżnicą a ścianą oraz montaż klamek o ile te zostały wybrane w naszym sklepie. Zależy nam aby każdą usługę wykonać profesjonalnie, kompleksowo, bez niespodzianek i dodatkowych ukrytych kosztów – wszystko z obniżoną o 15% stawką VAT (8% zamiast 23%).

Przy jednoczesnym zamówieniu drzwi oraz podłogi w naszej firmie,  możemy zaproponować dodatkowy upust cenowy doceniając Państwa zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni.

Oferta na montaż drzwi

Od 1994 roku zajmujemy się profesjonalnie sprzedażą i montażem podłóg różnego typu. W porównaniu do konkurencji, wyróżnia nas, oprócz olbrzymiego doświadczenia, szeroki wachlarz oferowanych produktów, który połączyliśmy z atrakcyjną ceną. Nasza oferta to m.in.:


Wzory i rodzaje oferowanych produktów mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg zlokalizowanych w Warszawie. W naszej firmie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią podłogę dla każdego. Firma Superparkiet Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na produkt, jak i na usługę.