Listwy Prestige Decor

Prestige Decor to znany i ceniony przez klientów producent listew przypodłogowych wykonanych z MDF. Pomorska firma z powodzeniem działa na naszym krajowym rynku już od ponad 20 lat. Producent posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji listew przypodłogowych zdobyte zarówno na rynku krajowym i zagranicznym.

Listwy przypodłogowe Prestige Decor są wykonane z wysokiej jakości płyty MDF czyli materiału o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju dzięki czemu przy obróbce maszynowej mamy możliwość uzyskania nawet bardzo skomplikowanego kształtu i profilu. Produkty Prestige Decor posiadają duże jak na listwy tego typu podfrezowania na kable. Listwy przed lakierowaniem są pokrywane izolantem zapewniającym podwyższoną odporność na wchłanianie wilgoci, a następnie specjalistycznym poliuretanowym lakierem podkładowym.

Listwy MDF posiadają gładką powierzchnię co umożliwia zastosowanie szerokiej gamy lakierów. Listwy Prestige Decor są domyślnie, wielokrotnie polakierowane na biało RAL 9003 (standard) lub RAL 9016 (opcja), ale jest możliwe ich zamówienie w dowolnym innym kolorze RAL, NCS czy ICA (za dopłatą, która jest wyliczana indywidualnie). Ponadto istnieje także możliwość polakierowania listew na kolory z palety metalic.

Logo Prestige Decor
Listwy Prestige Decor

Dostępne modele

Zobacz poniżej przekroje dostępnych w naszej ofercie ponad 30 modeli listew Prestige Decor! Wśród oferowanych przez producenta wzorów znajdują się modele zarówno nowoczesne jak i klasyczne. Listwy są dostępne w wysokościach: 16, 60, 80, 100, 120 i 150mm w następujących grubościach: 12, 16 i 19mm. Wszystkie listwy sprzedawane są na pełne sztuki o długości 2500mm.

Czarne listwy MDF

Dostawa i montaż

Czas dostawy listew do Państwa w wybarwieniu standardowym to najczęściej tylko 2 dni od momentu wpływu należności na nasze konto. W przypadku zamówień niestandardowych czas realizacji wynosi ok. 10-15 dni roboczych. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru z naszego magazynu. Prowadzimy również wysyłkę listew przypodłogowych na terytorium całej Polski.

Nasza firma oprócz sprzedaży listew przypodłogowy oferuje również ewentualny ich montaż na terenie Warszawy i okolic. Dla Klientów zamawiających u nas wcześniej podłogę przewidziany jest dodatkowy rabat na usługę montażu.

Montaż listew