Listwy Skirting

Skirting to wysokiej jakości listwy przypodłogowe wykonane z MDF. Listwy te posiadają wiele cech wyróżniających je spośród produktów konkurencyjnych, o których piszemy poniżej. Cokoły charakteryzują się wysoką dostępności, jakością wykonania i bardzo dobrym współczynnikiem cena / jakość.

Listwy wilgocioodprne w standardzie!

W Skirting nie musisz dopłacać za wysoką jakość produktu. Tutaj w standardzie każda zamówiona listwa wykonana jest z gęstszego, zielonego i zdecydowanie bardziej wilgocioodpornego MDF-u niż ten, który jest dostępny standardowo na rynku.

Dowolna kolorystyka

Kolor listew wcześniej był najczęściej dobierany do podłogi. Aktualnie inwestorzy najczęściej dobierają ich barwę pod kolor drzwi lub jako element kontrastujący do koloru podłogi i mebli. Dlatego dziś najpopularniejszym kolorem listew jest biały, który pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Z tego też powodu listwy Skirting pokryte są wysokiej jakości półmatowym lakierem w kolorze RAL 9003.

Logo Skirting
Białe listwy Skirting

Dodatkowo najpopularniejsze modele można w tej samej cenie zamówić również w innych popularnych kolorach: RAL 9016 (ciepły biały), RAL 7035 (jasno szary) i RAL 7042 (ciemno szary). Oczywiście, za dopłatą istnieje możliwość zamówienia listew w innym, wybranym z palety RAL, NCS i ICA kolorze.

Dziś coraz modniejsze staje się zastosowanie oryginalnych kolorów listew takich jak czarny czy żółty. Dzięki takiemu kolorowi listwy mogą zacząć pełnić funkcję wystroju wnętrza, a nawet być jednym z elementów przyciągających uwagę użytkownikom mieszkania.

Listwy gięte po łuku i dopasowane do kolumn

Skirting jako nieliczni umożliwiają zamówienie listew w kształcie łuków czy innych kształtów. Ponadto producent umożliwia również stworzenie listew przypodłogowych dopasowanych do kolumn (z dwóch połówek).

Powyższe elementy produkowane są na podstawie dostarczonego lub pobranego przez nas szablonu wykonanego na miejscu inwestycji. Standardowy czas wykonania łuku wynosi od 2 do 3 tygodni od dostarczenia wzoru do produkcji.

Fabryczne zakończenia oraz cieniowanie listew

Producent umożliwia zamówienie usługi cieniowania listew przypodłogowych do grubości 5mm na odcinku 15cm. Ponadto wszystkie listwy Skirting można zamówić z fabrycznym, estetycznym zakończeniem.

Dzięki takim zakończeniom listwy przypodłogowe Skirting wyglądają bardzo estetycznie nawet w miejscach problematycznych takich jak cienka opaska drzwiowa czy drzwi balkonowe zamontowane w glifie ścian.

Dostępne modele

Poniżej prezentujemy przekroje dostępnych w naszej ofercie 47 modeli listew Skirting! Listwy są dostępne w wysokościach: 16, 60, 80, 100, 120 i 150mm i w trzech grubościach: 12, 16 i 18mm. Na życzenie producent jest w stanie przygotować listwy w dowolnej grubości i wysokości. Wszystkie listwy są sprzedawane na pełne sztuki o długości 2440mm.

Czarne listwy MDF

Dostawa i montaż

Czas dostawy listew do Państwa w wybarwieniu standardowym to najczęściej tylko 2 dni od momentu wpływu należności na nasze konto. W przypadku zamówień niestandardowych czas realizacji wynosi ok. 10-15 dni roboczych. Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru z naszego magazynu. Prowadzimy również wysyłkę listew przypodłogowych na terytorium całej Polski.

Nasza firma oprócz sprzedaży listew przypodłogowy oferuje również ewentualny ich montaż na terenie Warszawy i okolic. Dla Klientów zamawiających u nas wcześniej podłogę przewidziany jest dodatkowy rabat na usługę montażu.

Montaż listew