Adore Regent BPC

Unikatowy BPC – Bamboo Plastic Compostie

Adore Regent BPC to unikatowe połączenie panelu winylowego znajdującego się na górze panela oraz zalet specjalnej mieszanki bambusa, która jest wykorzystana do produkcji warstwy spodniej (BPC – Bamboo Plastic Composite). Mieszanka ta produkowana jest wyłącznie z certyfikowanych materiałów oraz  dzięki dużemu zagęszczeniu włókien organicznych charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością oraz niezwykłą wytrzymałością.

W ofercie znajduje się kilkanaście kolorów – zarówno imitujących podłogę drewnianą jak i kamienną.

Najwyższa wytrzymałość

Dzięki grubej na 0,55mm warstwie użytkowej czystego PVC, produkt nadaje się do stosowania w mieszkaniach jak i w obiektach o przeznaczeniu użytkowym (takie jak biura, lokale handlowe oraz usługowe). Dzięki użyciu technologii Adore Duramond powierzchnia w porównaniu do klasycznych paneli jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne i zadrapania.

Odporność na wysoką temperaturę

Panele Adore Regent BPC bardzo dobrze radzą sobie z wahaniami temperatury w pomieszczeniu (mogą być stosowane na wodne systemy ogrzewania podłogowego) oraz są wysoce odporne na działanie promieni UV. Ponadto zastosowany system Adore Clean Tech zwiększa ochronę antybakteryjną produktu.

Adore Regent BPC – dla kogo?

Panele Adore Regent BPC przede wszystkim docenią osoby, które poszukują podłogi stabilnej, odpornej na działanie wody i wilgoci. Warto zaznaczyć, że spód paneli pokryty jest warstwą podkładu akustycznego IXPE pad, która zapewnia tym samym znakomite tłumienie dźwięku.

Szybki oraz bezproblemowy montaż

Dzięki wspomnianemu powyżej zintegrowanemu podkładowi oraz zastosowanemu zamkowi wykonanemu w technologii Click System 5G panel BPC możemy szybko oraz bezproblemowo zainstalować metodą na pływająco bez wykorzystania kleju oraz dodatkowych podkładów. Panele Adore Regent BPC bardzo często są wykorzystywane do przykrycia stabilnej lecz nieestetycznej podłogi ceramicznej lub drewnianej.

Adore Regent BPC Logo
Panele Regent BPC

Adore Regent BPC- wzory podłóg drewnianych

Adore Regent BPC – wzory kamieni

Dane techniczne

Grubość całkowita – drewno7,2 mm
Grubość całkowita – kamień7,4 mm
Warstwa użytkowa0,55 mm
Wymiary – drewno1220 x 180 mm
Ilość szt. / karton – drewno12 szt.
Ilość m² / karton – drewno2,65 m²
Wymiary – kamień610 x 305 mm
Ilość szt. / karton – kamień12 szt.
Ilość m² / karton – kamień2,23 m²
TrudnopalnośćBfls-1
AntypoślizgowośćR10
Ogrzewanie podłogowedozwolone

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!