Designflooring – panele winylowe

Designflooring Logo
Designflooring

Designflooring rozpoczął swoją działalność już w 1973 roku w Wielkiej Brytanii. Przez lata mała i rodzinna firma rozrosła się, stając się jednym z największych producentów paneli winylowych na świecie. Marka Designflooring pojawiła się na rynku w 2004 roku. Głównymi rynkami sprzedaży produktów jest Francja, Niemcy i Holandia. Od 2012 roku jest ona również dostępna w Polsce.

W przeciwieństwie do innych firm, Designflooring produkuje wyłącznie panele winylowe, dzięki czemu zdecydowanie więcej uwagi poświęca temu konkretnemu produktowi, co gwarantuje jego wysoką jakość. Producent jest innowatorem wielu rozwiązań. Jednym z nich jest kolekcja Kaleidoscope, która umożliwia tworzenie podłóg z płytek charakteryzujących się oryginalnymi kształtami (np. heksagony, jodełki francuskie, trójkąty).

Panele Designflooring to podłogi, które bardzo dobrze imitują podłogi drewniane, mozaiki, kamienie, betony i inne materiały. Szeroka oferta, połączona z niespotykaną dbałością o tekstury i wysoką jakością powodują, że są to jedne z najczęściej wybieranych paneli winylowych z naszej oferty. Panele winylowe są odporne na zalania wodą, a producent na swój produkt do obiektów mieszkaniowych udziela 30 lat gwarancji.

Oferowane przez nas panele Designflooring są wykonane w technologii dryback. Ten rodzaj płytek winylowych, ze względu na niewielką grubość wymaga wykonania idealnie równej i gładkiej wylewki samopoziomującej, a następnie montażu przy wykorzystaniu specjalistycznego kleju. System dryback jest najbardziej odporny na ewentualne zalania (woda nie dostaje się pod panele). Wymiana pojedynczego elementu jest możliwa – wymaga jednak dużego doświadczenia.

Poznaj wszystkie panele winylowe Designflooring

Designflooring Kaleidoscope

Designflooring Kaleidoscope
Designflooring Kaleidoscope Logo

Kaleidoscope to seria produktów marki Designflooring uwalniająca kreatywność. Kolekcja umożliwia stworzenie oryginalnych i niepowtarzających podłóg. Do wyboru Klient posiada 6 różnych kształtów płytek, zaczynając od jodełki, poprzez trójkąty, kończąc na wzorach heksagonalnych czy sześciennych.

Bogata kolorystyka złożona z 5 podstawowych kolekcji Dryback (Art Select, Monet, Van Gogh, Opus, Rubens) została na potrzeby Kaleidoscope zwiększona o monokolory Solid (pełna kolorystyka znajduje się poniżej). Wszystkie produkty w serii Kaleidoscope są fazowane. Dotyczy to również kolekcji, które standardowo występują jako ostrokrawężne.

Dzięki ogromnej ilości różnych kolorów i kształtów, Klient ma gwarancję stworzenia niepowtarzalnej i jedynej w swoim rodzaju podłogi na terenie prowadzonej inwestycji. Podczas doboru kolorów z kolekcji trzeba mieć jednak na uwadze, że panele z serii Rubens posiadają 2 mm, a z kolekcji Opus 2,5 mm grubości. W związku z tym nie mogą one być stosowane w połączeniu z resztą dostępnych w Kaleidoscope kolekcji, których grubość całkowita wynosi 3 mm.

Designflooring Solid – Dostępne kolory

Solid to mała podseria dostępna wyłączenie przy niepowtarzalnych posadzkach winylowych Kaleidoscope. Składa się ona z 6 monokolorów, które umożliwiają jeszcze bardziej wyróżnić powierzchnię i być nawiązaniem do innych elementów znajdujących się we wnętrzu.

Designflooring Kaleidoscope
Designflooring Kaleidoscope

Zaprojektuj oryginalną podłogę razem z nami!

Nasza firma, jako jedna z nielicznych, jest w posiadaniu specjalnej, oryginalnej teczki dostarczonej przez Designflooring. Dzięki niej nasi Klienci są w stanie ułożyć kształty Kaleidoscope w różny kolorach obok siebie. Wszystkie elementy są wykonane w odpowiedniej skali, umożliwiając stworzenie projektu na zwykłym stole.

Ponadto producent stworzył specjalną aplikację Floorstyle, która umożliwia stworzenie wizualizacji podłogi w jednym z 9 dostępnych w programie pomieszczeniach. Aplikacja daje możliwość zaprojektowanie posadzki winylowej w jednym z 6 geometrycznych wzorów w kilku kolorach. Ponadto program umożliwia podzielenie pomieszczenia na dwie części w celu porównania dwóch różnych wzoru, a nawet pobrania plików CAD stworzonej podłogi.

Dostępne kształty paneli winylowych

Apex

Hexa

Pyramid

Cubix

Pennon

Tripoint

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!

Dane techniczne

KolekcjaArt SelectMonetVan GoghOpusMichelangeloRubens
Technologia panelidrybackdrybackdrybackdrybackdrybackdryback
Przeznaczenie paneliobiektoweobiektoweobiektoweobiektoweobiektowedomowe
Liczba wzorów353432351242
Grubość całkowita3 mm3 mm3 mm2,5 mm2,5 mm2 mm
Warstwa wierzchnia0,7 mm0,7 mm0,55 mm0,55 mm0,55 mm0,3 mm
Fazowanietaktaknienienienie