Fusion

Fusion – naturalnie wyglądające panele winylowe

Panele winylowe Fusion to produkt stworzony zarówno do stosowania w obiektach mieszkalnych jak i komercyjnych – takich jak biura, hotele, szkoły czy budynki opieki zdrowotnej. Kolekcja kolorystyczna Fusion łączy różne style: od tradycyjnego drewna po nowoczesne płytki imitujące beton.

Naturalny wygląd paneli

Twórcy kolekcji podczas wybierania dekorów czerpali inspirację z naturalnych wzorów podłóg drewnianych i kamienia zwracając szczególną uwagę by stworzona w ten sposób imitacja wyglądała jak najbardziej naturalnie i wiernie oryginałowi będąc przy tym praktycznym rozwiązaniem dla przyszłych użytkowników.

Autentyczny wygląd

Aby jeszcze bardziej wzmocnić autentyczność wzorów kolekcji Fusion, każdy model posiada efekt fazowania na wszystkich czterech krawędziach. Niektóre ze wzorów dodatkowo posiadają efekt szczotkowania, dzięki czemu podłoga wygląda jeszcze bardziej realistycznie, a ewentualne drobne zarysowania stają się praktycznie niewidoczne.

Idealny produkt do zastosowań obiektowych

Produkt charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami antypoślizgowymi (R10) oraz posiada certyfikat trudnopalności Bfls-1, który umożliwia stosowania produktu na drogach ewakuacyjnych.

Fusion Logo
Panele winylowe Fusion

Fusion – wzory podłóg drewnianych

Fusion – wzory kamieni

Dane techniczne

Grubość całkowita2,5 mm
Warstwa użytkowa0,55 mm
Klasa użyteczności33 / 42
Klasa ścieralnościGrupa T
Wymiary – drewno1219,2 x 184,2 mm
Ilość szt. / karton – drewno15 szt.
Ilość m² / karton – drewno3,37 m²
Wymiary – kamień457,2 x 457,2 mm
Ilość szt. / karton – kamień16 szt.
Ilość m² / karton – kamień3,34 m²
Stabilność wymiarowa≤ 0,1 %
TrudnopalnośćBfls-1
AntypoślizgowośćR10
Ogrzewanie podłogowedozwolone

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!