Venossa

Venossa – produkt dla wymagających

Panele winylowe z kolekcji Venossa to produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających odbiorców ceniących nie tylko ponadczasową estetykę, ale także wyjątkową, wieloletnią trwałość.

Nawiązując wizualnie do piękna naturalnego drewna lub kamienia panele Venossa sięgają jednocześnie po najnowsze rozwiązania technologiczne, by zapewnić klientom długotrwały komfort użytkowania.

Najwyższa trwałość

Klasa użyteczności 43 połączona z klasą ścieralności z grupy T to wręcz gwarancja niezawodności w pomieszczeniach o dużej intensywności ruchu takim jak biura czy hotele.

Dzięki grubej – 0,8mm – warstwie użytkowej, panele Venossa są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Natomiast zastosowana warstwa Nano Silver zapewnia idealną ochronę antybakteryjną i przeciwgrzybiczą.

Sposób montażu paneli

Panele winylowe wykonane są w technologii dryback, a ich grubość całkowita to tylko 3,0mm. Oznacza to, że aby zainstalować panele należy je przykleić do podłoża przy użyciu kleju lub zamontować na specjalistycznej macie podłogowej.

Idealny produkt do zastosowań obiektowych

Venossa to kolekcja, która w szczególności ceniona jest przez właścicieli hoteli, restauracji, budynków użyteczności publicznej – wszędzie tam, gdzie panuje podwyższona intensywność ruchu. Produkt charakteryzuje się dużą stabilnością wymiarową, trudnopalnością Bfls-1 oraz antypoślizgowością R10.

Venossa Logo
Panele Venossa

Venossa – wzory podłóg drewnianych

Venossa – wzory kamieni

Dane techniczne

Grubość całkowita3,0 mm
Warstwa użytkowa0,8 mm
Klasa użyteczności43
Klasa ścieralnościGrupa T
Wymiary – drewno1219,2 x 203,2 mm
Ilość szt. / karton – drewno13 szt.
Ilość m² / karton – drewno3,22 m²
Wymiary – kamień609,6 x 304,8 mm
Ilość szt. / karton – kamień18 szt.
Ilość m² / karton – kamień3,34 m²
Stabilność wymiarowa≤ 0,2 %
TrudnopalnośćBfls-1
AntypoślizgowośćR10
Ogrzewanie podłogowedozwolone

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!