Abaro

Abaro Logo
Deski Abaro

Abaro to firma z wieloletnim doświadczeniem, ciesząca się uznaniem klientów. Podłogi drewniane Abaro to produkty wyróżniające się wyglądem, bogatą paletą barw, wymiarów oraz wzorów. Do produkcji desek Abaro wykorzystuje się tradycyjnie spotykane drewno dębowe, charakteryzujące się wysoką trwałością oraz odpornością na zarysowania i ścieranie. Drewno wykorzystywane w procesie produkcyjnym jest odpowiednio wyselekcjonowane i długo sezonowane, tak aby spełniać wszystkie przyjęte normy jakości.

Abaro w swojej ofercie posiada serie podłóg wykończonych naturalnymi i niezwykle trwałymi olejowoskami. Oferowane produkty dostępne są w dwóch klasach: Prime i Rustic. Deski występują w formie warstwowej (4 lub 6 mm warstwy wierzchniej) oraz na specjalne życzenie Klienta – litej. Istnieje również możliwość zamówienia jodełki francuskiej.

Deska dwuwarstwowa Abaro występuje na podkładzie wykonanym z wysokiej jakości sklejki liściastej z dębową warstwą wierzchnią. Zastosowana budowa elementu drewnianego zapewnia jego wysoką stabilność wymiarową i rekomendowana jest przez producenta na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Produkt warstwowy występuje w trzech grubościach: 15mm (warstwa użytkowa 4mm) oraz 20mm (warstwa użytkowa 6mm).

Decydując się na ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu warto wybrać jak najcieńszy produkt, dzięki czemu minimalizujemy straty ciepła i ryzyko rozsychania się drewna. Obie warstwy wierzchnie – grubość 4 i 6 mm – zapewniają możliwość przeprowadzenia późniejszego procesu renowacji, czyli cyklinowania nawet kilkukrotnie.

Deska podłogowa lita występuje w dwóch grubościach: 16mm (warstwa użytkowa 8mm) lub 20mm (warstwa użytkowa 10mm), szerokościach 120 i 140mm oraz mix-ie długościowym od 600 do 2200mm.

Ostatnią nowością Abaro są deski z serii Old Collection, to deski stylizowane, postarzane, o mocno zróżnicowanej barwie i strukturze. Kolekcja dostępna jest również w ekskluzywnych wzorach pałacowych – tzw. kasetonach. Ten wybór będzie idealny, jeżeli poszukujemy podłogi z duszą, która pozwoli nam stworzyć ciekawe, klasyczne wnętrze o ciepłym klimacie.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!