Finish Wood

Finish Wood Logo
Deski Finish Wood

Deski Finish Wood

Finish Wood to polski producent oferujący dębowe podłogi warstwowe wysokiej jakości. Oferta producenta zawiera zarówno parkiety, jodełki klasyczne jak i deski w dwóch rozmiarach.

Parkiety

Parkiety występują w rozmiarze 490x70mm lub 450x66mm. W zależności od wyboru Klienta są one wykończone fabrycznie lakierem bądź olejowoskiem. Najczęściej w sprzedaży występują w wersji ostrokrawężnej. Parkiety występują w systemie prawe/lewe pióro, który to umożliwia montaż parkietu zarówno w cegiełkę jak i jodełkę klasyczną.

Jodła klasyczna

Jodła Finish Wood to specjalnie przygotowana krótka, czterostronnie fazowana deska o rozmiarze 120 x 600mm, którą możemy ułożyć we wzór jodełki klasycznej, drabinki, koszyka czy regularnej cegiełki.

Midi deski i Maxi deski

Finish Wood w swojej ofercie posiada deski czterostronnie fazowane w dwóch rozmiarach: Midi oraz Maxi. Deski Midi to elementy o jednakowym rozmiarze 120 x 1200mm. Maxi to natomiast deski o rozmiarze 180 x 1800mm. W tym drugim przypadku producent dopuszcza, że 30% desek może być deskami startowymi o długości 900mm.

Klasy sortowania

Deski Finish Wood występują w 4 klasach sortowania w zależności od natężenia cech wizualnych drewna. Są to klasy: Select, Classic, Rustical oraz Bicolor.

Klasa Select to najwyższa klasa sortowania o naturalnej kolorystyce, pozbawiona bieli oraz dużych i średnich sęków (dozwolone sęki do 10mm).

Klasa Classic to standardowa klasa drewna o zróżnicowanej kolorystyce, z bielą krawędziową oraz średnimi sękami (dozwolone sęki do 50mm).

Klasa Rustical to rustykalna klasa drewna o bardzo zróżnicowanej kolorystyce, z bielą krawędziową oraz możliwymi dużymi sękami i popękaniami (dozwolone sęki powyżej 50mm).

Klasa Bicolor to specjalna klasa charakteryzująca się zróżnicowaną kolorystyką drewna, małymi sękami, nierównomiernym usłojeniem oraz bielą do 50% klepki.

Deski Finish Wood

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!