Finishdeska

Finishdeska Logo
Finishdeska Podłogi

Finishdeska to podłoga znanego polskiego producenta – Finishparkiet. Producent wykorzystując zdobyte doświadczenie podczas wytwarzania gotowego parkietu rozpoczął produkcję desek. Finishdeska to dwuwarstwowe deski o interesującym rozmiarze 14×130-150×900-1200mm. Podczas produkcji deska jest pokryta maszynowo siedmioma warstwami lakieru utwardzanego promieniami UV lub trzema warstwami olejowosku. Gruba na 6mm warstwa wierzchnia umożliwia wielokrotne cyklinowanie.

Deski wykonane są w 100% z surowców naturalnych. Dzięki dwuwarstwowej budowie produkt ma zwiększoną stabilność wymiarową, odporność na zmiany wilgotności oraz pozwala nam łączyć różne gatunki drewna.

W zależności od dekoru możliwy jest wybór wykończenia krawędzi desek – deski mogą być czterostronnie fazowane lub ostrokrawężne (bez fazy).

Przenikalność termiczna drewna umożliwia stosowanie podłogi na ogrzewanie podłogowe. Odpowiedni współczynnik przepuszczalności termicznej gwarantuje redukcję strat energetycznych do minimum. Wierzchnia grubość deski powoduje, że drewno się nie odkształca w takim stopniu jak lity element o grubości 16 czy 22mm. Odpowiednia warstwa wierzchnia produktu umożliwia w przyszłości cyklinowanie, dzięki temu można cieszyć się jej pięknem przez wiele lat.

W zależności od wybranego wzoru istnieje możliwość wykończenia podłogi za pomocą zabiegu szczotkowania. Proces szczotkowania polega na pozbywaniu się na etapie produkcji miękkich elementów warstwy wierzchniej przy pomocy specjalnej szczotki. Dzięki temu zabiegowi na warstwie wierzchniej powstaje charakterystyczna struktura, a drewno staje się automatycznie trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia. Ponadto, ewentualne zarysowania często pokrywają się z fabryczną szczotką, przez co stają się mniej widoczne.

Producent posiada również w swojej ofercie Finishdeskę XXL. Jest to deska o szerokości 170-180mm, długości 1600-2000mm i grubości 15mm. Podłoga jest w standardzie fazowana czterostronnie.

Ponadto w portfolio firmy znaleźć można również Finishparkiet – podłogę o pomniejszonych wymiarach pojedynczego elementu czyli parkiet o rozmiarze 490mm x 70mm x 14mm.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!