Finishparkiet

Finishparkiet Logo
Finishparkiet Podłogi

Finishparkiet to popularna drewniana podłoga dwuwarstwowa. Warstwy parkietu leżą w stosunku do siebie prostopadle, co zapobiega naturalnym naprężeniom i wypaczeniom drewna.

Produkt sprzedawany jest w formie pojedynczych klepek o rozmiarze 490 x 70 x 14mm pokrytych finalnie siedmioma warstwami lakieru lub trzema warstwami olejowosku marki Osmo. Zarówno lakier jak i olej nakładany jest przez producenta maszynowo, a następnie utwardzany przy użyciu promieni UV.

Parkiet to klasyczny, ponadczasowy wybór, pozwalający stworzyć eleganckie i pełne klasy wnętrze, w którym każdy z domowników będzie czuł się świetnie. Szeroka paleta wybarwień – od bielonych, przez naturalne, po ciemne i czerwonobrązowe podłogi – pozwala wybrać produkt spełniający oczekiwania klienta. Parkiet w ostatnich czasach wraca do łask i jest coraz chętniej podejmowanym wyborem.

Finishparkiet to podłoga wykonana z surowców naturalnych. Producent nie poddaje tych surowców jakiejkolwiek specjalnej obróbce zmieniającej ich naturalne właściwości. Bardzo dużą zaletą parkietu jest to, że możemy go przykleić do podłoża według wzoru jaki nam odpowiada. Ponadto jego dwuwarstwowość pozwala nam łączyć różne gatunki drewna. Finishparkiet-u nie musimy szlifować ani lakierować, ponieważ kupujemy już gotowy produkt. Jego montaż jest szybki i przyjemny, a my oszczędzamy nawet do kilku tygodni.

Przenikalność termiczna drewna umożliwia stosowanie podłogi Finishparkiet na ogrzewanie podłogowe. Wierzchnia grubość klepki o grubości ok. 6mm powoduje, że drewno się nie odkształca w takim stopniu jak lity element o grubości 16 czy 22mm. Grubość całkowita drewna, nie generuje takich strat cieplnych jak podłoga lita oraz zapewnia lepszą przenikalność cieplną. Dodatkowym atutem jest wykonanie całej klepki z drewna liściastego, które lepiej sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym. Odpowiednia warstwa wierzchnia produktu wykonana jest w całości z naturalnego drewna i umożliwia w przyszłości wielokrotne cyklinowanie wraz ze zmianą wykończenia podłogi.

Finishparkiet w swojej ofercie posiada również FinishDeskę – podłogę o powiększonych wymiarach pojedynczego elementu

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!