Gajewski

Gajewski Logo
Gajewski Podłogi drewniane

Gajewski to polski producent, który od 1988 roku nieprzerwanie wytwarza podłogi drewniane. Gajewski to firma z tradycjami rodzinnymi posiadająca najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie park maszynowy. Wcześniej producent był znany pod nazwą Quick-Parquet.

Obecnie producent w swojej ofercie posiada parkiety i deski wykończone lakierem, olejem lub olejowoskiem. Podłogi pokryte lakierem lub olejowoskiem są gotowe do użytkowania zaraz po przyklejeniu. Elementy, które zostały wykończone olejem naturalnym wymagają wykonania pielęgnacji. Dzięki fabrycznie wykończonej powierzchni Klient oszczędza czas potrzebny na ułożenie podłogi, ponieważ otrzymuje od producenta gotowy produkt. Dzięki temu efekt końcowy nowej podłogi można zobaczyć zanim zostanie ułożona na podłodze.

Parkiet jest dostępny w rozmiarze 490 x 70mm i w jednej z dwóch grubości: 11 i 14mm.

Deski w zależności od dekoru dostępne są w interesujących wymiarach: 11/15x120x1200mm, 11x160x1600mm i 15x180x1600mm. Dodatkowo niektóre dekory są dostępne w małych deskach o rozmiarze: 11x120x600mm, które są sprzedawane w opcji z lewym i prawym piórem umożliwiając ułożenie podłogi w klasyczną jodełkę lub we wzory typu kwadrat.

Ze względu na swoją niewielką grubość i stabilną warstwową konstrukcję deski można z powodzeniem stosować na wodnych systemach ogrzewania podłogowego.

Od 2011 roku producent wychodząc naprzeciw stawianym wymogom i w związku ze stały zwiększaniem jakości oferowanych usług, wprowadził do swojej oferty produkty objęte Certyfikatem gospodarki leśnej FSC. Deski Gajewski objęte są 25-letnią gwarancją producenta.

Aktualne serie desek:

  • Concept to klasyczne podłogi dostępne w lakierze lub oleju naturalnym. Deski Old są to deski szczotkowane.
  • Rainbow to podłogi barwione wykończone olejowoskiem. Deski Old są to deski szczotkowane i dostępne w niższej klasie drewna (m.in. większe sęki).
  • Smart Cut to deski postarzane, stylizowane efektem piły poprzecznej. Warstwa wierzchnia wykończona jest olejowoskiem.
  • Tanzo to innowacyjne podłogi hartowane pokryte olejowoskiem. Wytwarzane są dzięki sile nacisku oraz odpowiedniej modyfikacji termicznej. Dzięki tym modyfikacjom deska charakteryzuje się większą twardością i wytrzymałością.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!