Garbelotto

Garbelotto Logo
Garbelotto

Garbelotto to połączenie ekskluzywnych podłóg drewnianych z najbardziej wyrafinowanymi, niezwykle wykończonymi powierzchni. Te unikatowe produkty od 1950 roku produkowane są we Włoszech przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Filozofia firmy jest oparta na symbiozie sztuki, mody oraz technologii okraszonej ekskluzywnością drewna. Wszystkie produkty marki Garbelotto wyprodukowane są wyłącznie z wyselekcjonowanych materiałów i są wolne od szkodliwych emisji.

Każda podłoga firmy Garbelotto została zaprojektowana przez włoskich architektów wnętrz w specjalistycznym laboratorium, a następnie poddana surowej ocenie jakościowej przez techników. Zadaniem projektantów podłóg jest wydobycie jak najwięcej cech naturalnego drewna i nieznanych dotąd doznań dotykowych tworząc nowe, oryginalne sposoby obróbki powierzchni. Niektóre deski, mimo posiadania nowoczesnych maszyn do ich obróbki są nadal wykańczane w sposób ręczny przez pracowników.

Otwarcie kolejnej fabryki w 2003 roku i jej ukierunkowanie na produkty innowacyjne pozwoliło poszerzyć ofertę do niespotykanych u innych producentów rozmiarów. Nieograniczone wręcz możliwości produkcyjne i technologiczne pozwalają na stworzenie dowolnej, wymyślonej przez Klienta deski. Garbelotto posiada w swojej ofercie podłogi lite oraz dwu lub trójwarstwowe.

Seria Glossy to deski pokryte opatentowanym lakierem na bazie wody o bardzo wysokiej połyskliwości. Podłogi te charakteryzują się doskonałą trwałością (klasa 4 – ścieranie w klasyfikacji UNI 9115), prostym czyszczeniem i konserwacją. Lakier ten jest możliwy do wykonania na każdej desce wyprodukowanej w zakładach Garbelotto. Produkt posiada minimalną czterostronną fazę.

Vintage Glamour to deski o innowacyjnej obróbce powierzchni, które są określane jako idealne połączenie stylu vintage i modernistycznego. Podłogi w tej serii są strugane lub cięte, a następnie barwione w kolorze metalicznego srebra. Całość pokryta jest połyskującym lakierem na bazie wody, który charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Deski są dostarczane w mixie szerokości i długości z minimalną fazą czterostronną co potęguje niesamowity efekt wizualny położonej już podłogi.

Antique to seria desek warstwowych, która pozwoli Klientowi stworzyć w pomieszczeniu antyczny klimat. Podłogi z wiązu i dębu wykańczane są w sposób ręczny, a następnie olejowane przy użyciu naturalnych wosków. Produkt dostarczany jest w różnej szerokości jak i długości.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!