Superplank

Deski o bogatej kolorystyce

Superplank to polski producent dębowych podłóg warstwowych wysokiej jakości. Deski podłogowe Superplank to przede wszystkim szeroki, składający się z 16 kolorów wachlarz barw, które zostały podzielone na dwie serie kolorystyczne: Plus oraz Duocolor. Podłoga w fabryce jest kilkukrotnie pokrywana wysokiej jakości olejowoskami niemieckiej firmy Osmo.

Szczotkowana powierzchnia

Powierzchnia deski na życzenie klienta może zostać przed procesem olejowania wyszczotkowana. Proces szczotkowania polega na usunięciu miękkich frakcji drewna, dzięki takiemu zabiegowi wydobywamy naturalny rysunek i wzmacniamy piękno drewna. Ponadto utworzona w ten sposób faktura wizualnie będzie maskować mniejsze rysy, które z czasem będą się pojawiać podczas użytkowania podłogi. Nasi pracownicy wysoce polecają wybór opcji szczotkowanej.

Wymiary desek

Deski Superplank charakteryzują się warstwą wierzchnia wynoszącą 3, 4 lub 6 mm, co w połączeniu z 10 mm spodnią warstwą wodoodpornej sklejki daje odpowiednio 13, 14 lub 16 mm grubości całkowitej produktu oraz możliwość przyklejenia desek do podłoża z wodnym systemem ogrzewania podłogowego. Dopuszczalne są odchylenia na grubości obłogu ± 0.3 mm.

Klient, wybierając deskę, oprócz grubości całkowitej elementu, może wybrać jedną z trzech dostępnych szerokości: 140, 160, 180 mm. Długość mix-u desek, w zależności od wybranej grubości, wynosi 600-1800 mm lub 1000-2100 mm.

Superplank Logo
Deski Superplank

Superplank Plus

Superplank Duocolor

Klasy sortowania

Deski Superplank występują w 3 klasach drewna w zależności od natężenia cech wizualnych drewna. Są to klasy: Elegance, Classic oraz Rustic. Różnice pomiędzy poszczególnymi klasami zostały wyjaśnione w poniższej tabeli. Zdjęcia kolorystyczne obu serii zostały wykonane na deskach w najpopularniejszej klasie sortowania – Rustic.

barwa naturalna
przebarwienia dopuszczalne
układ słojów dowolny
biel brak
błyszcz dopuszczalny w małej ilości
ilość sęków bardzo mała
rozmiar sęków do 8 mm
sęki spękane niedopuszczalne
barwa zróżnicowana
przebarwienia dopuszczalne
układ słojów dowolny
biel dopuszczalna
błyszcz dopuszczalny
ilość sęków normalna
rozmiar sęków do 30 mm
sęki spękane dopuszczalne [bez ubytków]
barwa bardzo zróżnicowana
przebarwienia dopuszczalne
układ słojów dowolny
biel dopuszczalna
błyszcz dopuszczalny
ilość sęków duża
rozmiar sęków do 80 mm
sęki spękane dopuszczalne

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!