Superplank

Deski o bogatej kolorystyce

Superplank to polski producent dębowych podłóg warstwowych wysokiej jakości. Deski podłogowe Superplank to przede wszystkim szeroki, składający się z 16 kolorów wachlarz ciekawych barw. Podłoga w fabryce jest kilkukrotnie pokrywana wysokiej jakości olejowoskami niemieckiej firmy Osmo co gwarantuje wysoką odporność na zużycie.

Szczotkowana powierzchnia

Powierzchnia każdej deski Superplank przed nałożeniem olejowosku poddawana jest procesowi szczotkowania. Powyższa usługa polega na usunięciu miękkich frakcji drewna przy użyciu specjalistycznej szczotki. Zabieg szczotkowania wydobywa naturalny rysunek i wzmacnia piękno drewna. Ponadto utworzona w ten sposób faktura wizualnie będzie maskować mniejsze rysy, które z czasem będą się pojawiać podczas użytkowania podłogi. Nasi pracownicy wysoce polecają wybór desek posiadających szczotkowaną powierzchnię.

Wymiary desek

Deski Superplank charakteryzują się warstwą wierzchnia wynoszącą standardowo 3mm. Za dopłatą istnieje możliwość zamówienia desek z grubszym 4 lub 6 mm obłogiem. Warstwa wierzchnia w połączeniu z 10 mm spodnią warstwą wodoodpornej sklejki daje odpowiednio 13, 14 lub 16 mm grubości całkowitej produktu oraz możliwość przyklejenia desek do podłoża z wodnym systemem ogrzewania podłogowego. Dopuszczalne są odchylenia na grubości obłogu ± 0.3 mm.

Inwestor, wybierając deskę, oprócz grubości całkowitej elementu, może wybrać jedną z trzech dostępnych szerokości: 140, 160 oraz zdecydowanie najpopularniejszej – 180 mm. Długość mix-u desek wynosi od 400 do 2200mm gdzie zdecydowanie największa część dostawy składa się z desek o długości powyżej 100cm.

Superplank Logo
Deski Superplank

Dostępna kolorystyka

Klasy sortowania

Deski Superplank występują w 2 klasach sortowania w zależności od natężenia cech wizualnych drewna. Są to klasy: Premium oraz Style. Różnice pomiędzy poszczególnymi klasami zostały wyjaśnione w poniższej tabeli. Zdjęcia kolorystyczne obu serii zostały wykonane na deskach w najpopularniejszej klasie sortowania – Style.

barwa zróżnicowana
przebarwienia dopuszczalne
układ słojów dowolny
biel bardzo sporadyczna
błyszcz dopuszczalny
ilość sęków bardzo mała
rozmiar sęków do 10 mm
drobne pęknięcia dopuszczalne [bez ubytków]
barwa bardzo zróżnicowana
przebarwienia dopuszczalne
układ słojów dowolny
biel dopuszczalna
błyszcz dopuszczalny
ilość sęków duża
rozmiar sęków do 50 mm i więcej
drobne pęknięcia dopuszczalne

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych sprzedawców podłóg drewnianych (i nie tylko) w Polsce. Oferowane przez nas podłogi mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg, do których serdecznie zapraszamy!

Od 1994 roku prowadzimy sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy i całej Polski. Dzięki naszej usłudze uzyskujecie Państwo u nas pełną gwarancję zarówno na produkt jak i na usługę. Ze względu na dużą ilość zamówień możemy zaoferować atrakcyjną cenę na oferowany produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem naszej wysokiej jakości jest wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce oraz tysiące zadowolonych Klientów! Dołącz do nich!

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Wycena Twojej nowej podłogi trafi na skrzynkę pocztową w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Spotkaj się z nami oraz zobacz i dotknij wybraną podłogę w jednym z salonów podłóg!