Wiśniewski – parkiety i deski

Wiśniewski Logo
Parkiety i deski Wiśniewski

Parkiety i deski Wiśniewski to lite podłogi drewniane najwyższej klasy, niezastąpione podczas urządzania nowoczesnych i ekskluzywnych wnętrz. Producent w swojej ofercie posiada podłogi surowe i gotowe – pokryte lakierem bądź olejem.

Producent oferuje elementy drewniane wykonane z dębu oraz jesionu. Stanowią one klasyczne połączenie elegancji z wytrzymałością. Produkty Wiśniewski znajdą zastosowanie przy intensywnej eksploatacji zarówno w salonach, sypialniach, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Fabrycznie wykończone elementy drewniane pozwalają zaoszczędzić czas na układaniu posadzki i wykluczyć konieczność późniejszego cyklinowania oraz lakierowania lub olejowania. Podłogi Wiśniewski dostępne są w ofercie producenta jako produkt czterostronnie fazowany z warstwą wierzchnią wykończoną lakierem lub olejowoskiem.

Podłogi gotowe Wiśniewski standardowo posiadają 16mm grubości. Szerokość parkietu to 70mm przy długości elementu od 250 do 500mm. Deski wykończone charakteryzują się szerokością wynoszącą 120mm i długością 600-1600mm.

Produkty niewykończone (surowe) stanowią doskonałą propozycję dla osób, które pragną stworzyć niepowtarzalną, gładką przestrzeń, pełną ciekawych detali. Surowe parkiety dostępne są w ofercie producenta w postaci produktu ostrokrawężnego. Deski można natomiast zamówić jako produkt dwustronnie lub czterostronnie fazowany.

Parkiety Wiśniewski są sklasyfikowane wg klas: Select, I, II, III, Mix (I + II + III). Klepki jesionowe można zamówić również w klasie bielastej – Jasny. Klasyfikacja desek również zależy od intensywności cech drewna – są to klasy: Natur, Rustikal, Retro.

Dlaczego warto wybrać ofertę Superparkiet?

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów podłóg drewnianych w Polsce. Wzory i rodzaje wielu producentów mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach podłóg zlokalizowanych w Warszawie do których serdecznie zapraszamy!

Firma Superparkiet od 1994 roku prowadzi sprzedaż i profesjonalny montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski co umożliwia uzyskanie pełnej gwarancji zarówno na zakupiony produkt jak i na wykonaną usługę. Jesteśmy jedną z największych firm tego typu dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjną cenę na produkt. Zachęcamy do weryfikacji powyższych słów.

Gwarantem jakości są tysiące zadowolonych Klientów oraz wiceprezes naszej firmy, który jest jednym z nielicznych Rzeczoznawców Posadzkarskich w Polsce.

Bezpłatna wycena

Poznaj cenę Twojej nowej podłogi

POZNAJ CENĘ TWOJEJ NOWEJ PODŁOGI

Uzupełnij dane, a szczegółowa wycena podłogi trafi na Twoją skrzynkę w przeciągu 24 godzin roboczych!

Nasze salony podłóg

Poznaj adresy salonów

NASZE SALONY PODŁÓG

Zobacz i dotknij wybrane posadzki oraz spotkaj się z naszym doradcą w jednym z naszych salonów podłóg!